null

Innowacje stworzone przez kobiety dla kobiet

Czy ktoś zna lepiej potrzeby kobiet niż one same? Zgodnie z tą ideą, markę Lirene tworzy zespół polskich kobiet – ekspertek, które czerpią wiedzę z własnych doświadczeń. Kierowane pasją odkrywania prowadzą zaawansowane badania naukowe i tworzą innowacyjne formuły kosmetyków, aby każdego dnia, kobiety sięgające po produkty Lirene wyglądały i czuły się pięknie.

Laboratorium Naukowe Lirene

W Laboratorium Naukowym Lirene pracują kobiety, jak każda z nas – zajęte, zabiegane, ceniące chwile, które mogą poświęcać rodzinie i swoim zainteresowaniom. A jednocześnie to światowej klasy ekspertki – biolożki, technolożki i dermatolożki, które doświadczenie zdobywają podczas specjalistycznych kongresów i konferencji naukowych, skomplikowanych badań prowadzonych wspólnie z wiodącymi polskimi ośrodkami naukowymi, a także codziennej obserwacji i rozmów z bliskimi kobietami. Każdego dnia tropią trendy i dokonują nowych odkryć, aby tworzyć wyjątkowe i skuteczne kosmetyki – dla innych kobiet, a także dla siebie.

Praktyczne innowacje

Każda kobieta chce być zadbana, ale żyjemy w szybkim tempie i nie mamy czasu na długie i kosztowne zabiegi pielęgnacyjne. Wiedzą o tym również ekspertki Lirene, dlatego tworzą sprawdzone, dobrej jakości produkty, które sprawdzają się w każdej sytuacji. Lirene – kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy oraz do makijażu od lat zdobywają serca kobiet w ponad 40 krajach świata. Bogata oferta, która składa się z ponad 300 formuł, pozwala dobrać odpowiedni dermoprogram, dopasowany do potrzeb skóry każdej z nas.  

Lirene

182 produkty

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Lirene – kosmetyki tworzone przez polskie ekspertki

Opracowane przez zespół ekspertek i produkowane w Polsce, kosmetyki Lirene to praktyczne innowacje dla kobiet poszukujących skutecznych produktów do pielęgnacji ciała i twarzy. Formuły produktów są współtworzone przez dermatolożki, biolożki i technolożki, a ich skuteczność potwierdzają zaawansowane badania naukowe. Dzięki temu kosmetyki Lirene odpowiadają na realne potrzeby skóry – nawilżają, oczyszczają i pielęgnują.

Kosmetyki Lirene – niemal 300 skutecznych formuł

Bogata oferta pozwala dobrać odpowiedni dermoprogram w zależności od wieku czy typu cery. Innowacyjne kosmetyki Lirene pomagają stworzyć szybki, naturalny makijaż, błyskawicznie ujędrnić skórę ciała, „opalić nogi” w kilka minut przy pomocy balsamu brązującego pod prysznic czy wygładzić zmarszczki skutecznym kremem liftingującym. 

Wśród niemal 300 różnych formuł, które specjalistki z zespołu Lirene proponują swoim klientkom, znalazły się wysokiej jakości, bazowe kosmetyki do makijażu. Korzystają z nich już kobiety z 40 krajów świata, o różnych typach cery i karnacji. 

Szeroki wybór odcieni pozwala dobrać podkład idealnie pasujący do koloru cery. Aby uzyskać efekt naturalnego wykończenia, marka opracowała podkład Lirene Perfect Tone – bestseller, którego odcień dopasowuje się do skóry. Dużym zainteresowaniem cieszy się też Lirene Nature Matt – lekki, naturalny podkład do codziennego makijażu. Po Lirene City Matt chętnie sięgają klientki o cerze tłustej, szukające dobrego podkładu matującego o wydłużonej trwałości.

Kosmetyki do opalania Lirene – zdrowa skóra muśnięta słońcem

Marka Lirene jest znana na całym świecie także z doskonałych kosmetyków do opalania. Są to preparaty opracowane z najwyższą starannością w Laboratorium Naukowym, gdzie testowana jest ich efektywność i tolerancja przez skórę. Wśród innowacyjnych rozwiązań stworzonych przez Lirene jest balsam brązujący, dzięki któremu możesz uzyskać piękną, brązową opaleniznę bez wizyty w solarium. W ofercie są też dostępne kosmetyki Lirene do opalania z filtrem UV, które zapewniają skórze bezpieczeństwo w kontakcie z promieniami słonecznymi.