Banner
Tylko w Logo

Bielenda Professional jest doskonale znana kosmetyczkom i ekspertom profesjonalnej pielęgnacji, obecna w setkach gabinetów kosmetycznych w całej Polsce.

Linia SUPREMELAB to nowa jakość wśród domowych kosmetyków pielęgnacyjnych. Zaawansowane receptury i innowacyjne rozwiązania technologiczne gwarantują skuteczność działania i komfort stosowania. Dzięki SUPREMELAB profesjonalna pielęgnacja jest na wyciągnięcie ręki! Wybierz kosmetyki idealnie dostosowane do potrzeb Twojej skóry i ciesz się widocznymi efektami.
Linia SUPREMELAB Essence of Asia kumuluje to, co najlepsze w azjatyckiej pielęgnacji. Dzięki składnikom takim, jak Olej z Kamelii Japońskiej, Anti-pollution Shield, Hydrolat z Zielonej Herbaty czy Ekstrakt z Wiśni przywraca komfort, energię, witalność i blask zmęczonej skórze. Wspomaga ją w walce ze stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami, chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych oraz zanieczyszczeniami miejskimi (pyły zawieszone, promieniowanie UV). Regeneruje i nawilża.

Produkty Bielenda Professional