Banner
Logo

Bobini to bezpieczna marka, która towarzyszy dziecku i jego mamie od pierwszych dni życia aż do 8 lat.

Dzieci zasługują na najlepszą pielęgnację, dlatego do naszych kosmetyków wybraliśmy najlepsze składniki z natury, bliskie tym, które występują w skórze, by w naturalny sposób ją wspierać i pielęgnować. Lekkie formuły kosmetyków nie zawierają składników, których nie lubi dziecięca skóra, takich jak:

*Barwniki, ponieważ mogłyby osłabiać odporność skóry i zwiększać jej podatność na czynniki powodujące podrażnienia
*SLES - powszechnie stosowany środek powierzchniowo-czynny zastąpiliśmy łagodniejszymi substancjami myjącymi, które są zatwierdzone do stosowania również w kosmetykach naturalnych
*Parabeny - wyeliminowaliśmy kontrowersyjne konserwanty
*PEG-i, które niszczą naturalne lipidy w skórze, tym samym osłabiają skórę i zwiększają jej skłonność do podrażnień, wysuszają
*Silikony i parafina , ponieważ tworzą film okluzyjny, który sprawia, że skóra nie oddycha

BOBINI BABY Pełna oferta produktów dedykowanych dla niemowląt: pielęgnacyjno – ochronnych kosmetyków, chusteczek nawilżanych, środków do pielęgnacji ubranek oraz środków higienicznych. Receptury oparte na specjalnie dobranych, delikatnych składnikach. Bezpieczne formuły kosmetyków nie zawierają barwników, parabenów, silikonów, SLES-u, PEG-ów.

BOBINI Linia kosmetyków kąpielowych i myjących dla dzieci powyżej 1–go roku życia. Produkty delikatnie oczyszczają i pielęgnują skórę i włosy maluszków. Receptury zostały oparte na łagodnych środkach pochodzenia roślinnego. Łagodzą podrażnienia i wspierają naturalne procesy ochronne skóry. Kosmetyki mają pH neutralne dla skóry. Nie szczypią w oczy.

BOBINI VEGAN Wegańskie kosmetyki pielęgnacyjne dla dzieci - nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. Receptury oparte są na naturalnych składnikach: wodzie z aloesu i ekstrakcie z liści oliwki. Mogą być stosowane już od 1 dnia życia. Bezpieczna receptury bez zbędnych składników: barwników, parabenów, silikonów, SLES-u, PEG-ów, parafiny.