Banner
Tylko w Logo

Paryski luksus i fryzjerska ekspertyza w Twoim domowym SPA

DESSANGE Paris: legendarna celebracja kobiecości już od 60 lat. Kiedy w Paryżu powstawały domy mody Haute Couture, przy paryskich Polach Elizejskich w 1954 r. został otwarty pierwszy salon DESSANGE Paris. Gdy inni tworzyli ekskluzywne kreacje, w salonie DESSANGE Paris powstawały szykowne stylizacje włosów, które na zawsze odmieniły podejście do kobiecego piękna. Poświęcony tej idei salon, jako laboratorium innowacji i świątynia piękna, przyciąga gwiazdy światowego formatu, które pragną wyjątkowej opieki profesjonalistów, doskonałego kunsztu cięcia oraz koloryzacji. Aktualnie DESSANGE Paris jest marką znaną w ponad 50 krajach, która stawia na pierwszym miejscu symbol kobiecości, jakim są piękne włosy.

Marka DESSANGE wierzy, że każda kobieta może mieć zachwycające włosy dzięki profesjonalnemu cięciu i odpowiednio dobranej, fryzjerskiej ekspertyzie. Inspirowany paryskim stylem, Maison DESSANGE tworzy ekskluzywne kolekcje kosmetyków, które sprawiają, że fryzura zawsze wygląda wspaniale. Każdy produkt podkreśla stylizację włosów wyrażającą nonszalancką elegancję, szyk i styl. Ikonicznym przykładem jest look “Coiffé-Décoiffé”. Elegancki sposób delikatnego potargania i pełnego kunsztu ustrukturyzowania włosów daje efekt nonszalanckiej, pozornie niedbałej fryzury, która nadaje gwiazdom czerwonego dywanu Festiwalu Filmowego olśniewający wygląd. Zgodnie z filozofią DESSANGE Paris, w trakcie tworzenia produktów do pielęgnacji włosów liczy się każdy detal, a inspiracją jest uwielbienie marki dla kobiet.

Teraz luksusowy świat marki DESSANGE Paris może być dostępny dla każdej kobiety w jej domowym SPA. Cztery wyjątkowe gamy firmy DESSANGE Professional Hair Luxury rozpieszczają zmysły, odżywiając, wzmacniając i zwiększając objętość nawet najbardziej wymagających włosów. Dzięki niepowtarzalnym, sensorycznym formułom, produkty te staną się nieodłącznym elementem codziennego rytuału pielęgnacyjnego. Jeszcze nigdy kosmetyki do włosów nie były tak doskonałym połączeniem przyjemności i wyjątkowych składników. DESSANGE Professional Hair Luxury to po prostu definicja luksusu.

Produkty DESSANGE Professional Hair Luxury to synonim wyjątkowej pielęgnacji. Starannie wyselekcjonowane składniki aktywne i szeroka gama bogatych formuł sprawiają, że włosy każdego dnia będą wyróżniać się niewymuszoną elegancją, jak tuż po wizycie w salonie fryzjerskim. Marka luksusowa DESSANGE Professional Hair Luxury oferuje każdej kobiecie doskonałość zamkniętą w kolejnych gamach produktów.

dessange reklama