Banner

Logo

Elizabeth Arden buduje mocną pozycję kobiet, oferując im od 1910 roku zróżnicowane portfolio produktów, w tym niezawodną, opartą na nauce pielęgnację skóry, wyjątkowe zapachy i wielozadaniowe kosmetyki do makijażu.

Marka jest obecnie dostępna w ponad 120 krajach i szczyci się tym, że wspiera dziedzictwo Elizabeth Arden. Ta legendarna innowatorka wyprzedziła swoją epokę holistycznym podejściem do urody i opartą na technologii pielęgnacją - wartościami, które pozostają w centrum zainteresowania marki po dziś dzień. Jako przedsiębiorca i założycielka własnej firmy, zanim jeszcze zdobyła (jako kobieta) prawo do głosowania, była gorącą orędowniczką kobiet. W słynnym geście podarowała czerwoną szminkę sufrażystkom, które przemaszerowały obok jej Red Door Salon & Spa przy 5 Alei w Nowym Jorku. Dziś, dzięki rzeczniczce i ambasadorce Reese Witherspoon, legendarna marka z dumą kontynuuje misję Elizabeth Arden, aby wzmocnić pozycję kobiet poprzez swoją platformę March On oraz zapewnić im luksusowe i niezwykle skuteczne produkty, w których wykorzystano przeszło 100-letnie doświadczenia i specjalistyczną wiedzę w dziedzinie spa. #TogetherWeMarchOn.

ELIZABETH ARDEN MY FIFTH AVENUE
Wykorzystuj wszystkie możliwości.

„Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam 5 Aleję, spojrzałam w górę na te wszystkie wysokie budynki i poczułam się oszołomiona i onieśmielona, jakby był to świat należący do kogoś innego” – powiedziała Reese Witherspoon, ambasadorka marki Elizabeth Arden.

„Potem jednak odkryłam, że jeśli kierujesz się etosem pracy, masz ambicje i jasno określony cel, świat będzie taki, jakim go stworzysz”.

To była chwila, która zdefiniowała drogę Reese do sukcesu. Przecierając szlaki dla współczesnych kobiet, Reese kształtowała swoje przeznaczenie w tym mieście nieograniczonych możliwości i odnalazła własną 5 Aleję (My Fifth Avenue).

Elizabeth Arden prezentuje NOWY zapach My Fifth Avenue, który afirmuje uprawnione ambicje kobiet w dziedzictwie Elizabeth Arden. Zapach ten jest odą do tętniącego energią Nowego Jorku i dynamicznej kobiety, która go odwiedza lub nazywa własnym domem. Celebruje niezwykłą pasję, jaką wyzwala serce tego miasta.

Zapach:
Musujący i świeży zapach kwiatowy - My FifthAvenue przywołuje energię najsłynniejszej ulicy świata rześkimi nutami cytrusów, które w zaskakujący sposób eksplodują świeżością dopełnioną bukietem kobiecych kwiatów. Nuty zapachu ewoluują w kierunku ciepłej i emocjonalnej aury piżma i drewna, które odzwierciedlają siłę i niezłomność kobiety, przywołując zapach sukcesu.

Źródłem inspiracji był Nowy Jork, a zwłaszcza 5 Aleja. Chcieliśmy odzwierciedlić energię tego miasta widzianego oczami kobiety. 5 Aleja to miejsce znajdujące się w samym sercu NYC, a My Fifth Avenue jest odą do ambicji i przygody, jaką można tu przeżyć. Naszym celem było ukazanie wszystkich tych elementów i przełożenie ich na olfaktoryczne przypomnienie nieograniczonych możliwości, jakie przed nami roztacza”. – Jennifer Nuttall, Elizabeth Arden Global Director of Fragrances

Nuty zapachowe
Nuty głowy: Cytryna, mandarynka, akord Floral Ozone, liście fiołka
Nuty serca: Kwiat lotosu, jaśmin w pełnym rozkwicie
Nuty głębi: Trzy rodzaje piżma, akord irysa, olejek z drewna cedrowego

ELIZABETH ARDEN WHITE TEA
Wyjątkowy zapach, który odzwierciedla czystość i prostotę herbaty

Skóra muskana promieniami słońca, dobra lektura, łyk herbaty… proste przyjemności, wszystkie intymnie znajome. Elizabeth Arden prezentuje White Tea – czysty, wyborny, lecz nieskomplikowany nowy zapach, który zaprasza Cię do rozkoszowania się chwilą i zatracania się w ciepłych wspomnieniach.

Umiejętnie skomponowany, by wtórować spokojnej prostocie, zapach White Tea otwiera się rześkim i musującym aromatem włoskiej mandarynki, który dopełnia akord morskiej bryzy. Jego błoga nuta serca w stylu Zen zawiera ekstrakt z białej herbaty, absolut róży tureckiej i absolut paragwajskiej yerba mate, a nuta głębi długo wybrzmiewające nuty Madras Wood, absolut nasion ambrette oraz trio kojących piżm. Kompozycja dla kobiety, która pragnie celebrować chwilę.

Kompozycja zapachowa: Czysta. Wyborna. Nieskomplikowana.

Kreatorzy zapachu i ich współpracownicy - Rodrigo Flores-Roux, Guillaume Flavigny i Caroline Sabas, tak opisują swoje inspiracje:

„Dążyliśmy do ukazania w tym zapachu odświeżającej chwili błogiego ukojenia, jakiego doświadczamy z pierwszym łykiem herbaty. Para białej herbaty i akord morskiej bryzy rozwijają się w słodki aromat białego irysa, zanim wyłoni się ciepła woń Madras Wood, bobu tonka oraz delikatna kompozycja trzech rodzajów piżma”.

Nuty zapachowe
Nuty głowy: włoska mandarynka, esencja szałwii muszkatołowej, akord morskiej bryzy, japońska biała paproć,
Nuty serca: ekstrakt z białej herbaty, absolut paragwajskiej mate, akord białego irysa, akord Sapucaya Atmospheric
Nuty głębi: Madras Wood, absolut nasion ambrette, absolut wenezuelskiego bobu tonka, Ambermax, trzy rodzaje piżma (Velvione)

elizabeth arden