Banner

Logo

Firma Perfume Holding prezentuje pierwszy zapach zainspirowany przez Fiata 500 dla Niego i dla Niej.

Zapach, dedykowany kultowemu i ulubionemu samochodowi Włochów dostępny jest w wersjach 100 ml i 50 ml. Tajemnicą sukcesu Fiata 500 jest umiejętność bycia zawsze otwartym i na czasie. Znakomite połączenie odwagi z radosnym duchem tego kultowego auta sprawia, że zarówno wersja dla kobiet jak i mężczyzn zapachu Fiat 500 przepełniona jest zalotnymi nutami uwodzenia i zaskoczenia.

500 dla niej: świeży i pełen kwiatowych nut zapach uwalnia ostre akcenty różowego pieprzu, mandarynki i owoców Lychee. Przeobraża się następnie w bukiet białych kwiatów gardenii, magnolii i jaśminu. Połączenie nut drzewnych i białego piżma uzupełnią ten kwiatowy koktajl inspirowany włoskim Dolce Vita i duchem Fiata 500.

500 dla niego: zapach eksploduje świeżością dzięki wibrującej energii grejpfruta połączonej z żywą mieszanką chińskiego i różowego pieprzu. Irysowe masło z Florencji oraz geranium nadają zmysłowości i wyrafinowania nucie serca. Drogocenna mieszanka żywicy balsamicznej i paczuli wraz z nutami wanilii nadaje temu zapachowi decydujący i zniewalający charakter.