Banner
Tylko w Logo

To marka skierowana do aktywnych kobiet prowadzących miejski, szybki tryb życia, charakteryzująca się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi formulacjami opracowanymi zgodnie z trendami, które zapewniają komfortowe stosowanie i szybkie wchłanianie.

By Twoja skóra dotrzymała Ci tempa.

Wrzuć do kosmetyczki nowy węglowy żel micelarny i węglowy tonik oczyszczający do twarzy SKIN in the city. Silny naturalny antyoksydant Celloxyl®, otrzymywany z liści drzewa tapii (Uapaca bojeri), zawarty w kosmetykach SKIN in the city działa przeciwzmarszczkowo i chroni Twoją skórę przed wolnymi rodnikami i promieniowaniem UV.

Nowy węglowy żel micelarny do mycia twarzy i oczu SKIN in the city ma nowoczesną formułę, która chroni skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Dogłębnie i delikatnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i sebum. Usuwa makijaż z twarzy i okolic oczu. Odświeża, zmiękcza i wygładza skórę pozostawiając uczucie komfortu.

Nowy węglowy tonik oczyszczający do twarzy SKIN in the city jest uzupełnieniem demakijażu. Oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, resztek makijażu i sebum, tonizuje i odświeża. Pozostawia uczucie komfortu i przygotowuje skórę do nałożenia kremu. Nie barwi twarzy. Nie zawiera alkoholu.

banner reklamowy skin in the city