Banner
Tylko w Logo

Marka dostępna w wybranych drogeriach Hebe – listę sklepów znajdziesz TUTAJ >>

UNIKALNA PIELĘGNACJA NA BAZIE ESENCJI Z HERBATY

Co nas wyróżnia? TEA INFUSION SKINCARE™

Badania Teaology doprowadziły do opracowania unikalnej i innowacyjnej technologii ekstrakcji, dzięki której w każdym produkcie znajduje się wyjątkowo wysoka zawartość polifenoli pochodzących z herbaty.

TEA INFUSION SKINCARE™ to proces pozyskiwania z naparu z całych liści herbaty aktywnego koncentratu będącego naturalnym źródłem polifenoli i prawdziwym eliksirem piękna dla skóry, który stanowi podstawę każdego produktu Teaology.

Marka, która narodziła się z miłości do HERBATY. Wysoko zaawansowane badania TEAOLOGY i poszukiwania skutecznych rozwiązań kosmetycznych, doprowadziły do opracowania unikalnej technologii ekstrakcji (wyodrębniania i pozyskiwania) substancji aktywnych z herbaty. Proces polega na pozyskiwaniu z naparu z całych liści herbaty (zbieranych ręcznie) AKTYWNEGO, WYSOKO OCZYSZCZONEGO KONCENTRATU, będącego naturalnym źródłem polifenoli i prawdziwym eliksirem piękna dla skóry. Polifenole są jednymi z najbardziej skutecznych, aktywnych składników przeciwutleniających i przeciwstarzeniowych. W znaczący sposób przyczyniają się do niwelowania oznak starzenia się skóry, spowodowanych szkodliwym działaniem wolnych rodników. Wysoko oczyszczony i skoncentrowany napar z herbaty stanowi podstawę wszystkich ekskluzywnych formuł Teaology.

NASZE GWARANCJE DLA ZDROWIA I PIĘKNA SKÓRY:

  • TEAOLOGY została zainspirowana naturą i stworzona dzięki zaawansowanej technologii.
  • Wszystkie produkty TEAOLOGY zostały opracowane i stworzone we Włoszech z pasją i troską o każdy szczegół.
  • TEAOLOGY daje każdej kobiecie możliwość spróbowania czegoś innego, co do tej pory nie było obecne w perfumeriach.
  • TEAOLOGY jest dedykowana Wam, spróbujcie i przekonajcie się na własnej skórze, jak bardzo jest skuteczna.