Banner
Tylko w Logo

Titto Bluni to marka modowa z blisko 60-letnim doświadczeniem na rynku hiszpańskim i z wysoką rozpoznawalnością na rynku międzynarodowym. Jej produkty są znane z doskonałej jakości, stylu i wszechstronności.

Proste koszule, kolorowe marynarki, retro swetry i klasyczne koszulki polo są częścią spójnej kolekcji, przeznaczonej dla stylowych, wymagających i bardzo wyrafinowanych mężczyzn.

Zapachy Titto Bluni stanowią spójne rozszerzenie kolekcji odzieżowej o nowe, mocne kolory - czerwień, niebieski i zieleń. Dopełnieniem całości są wyraziste nuty zapachowe.

Linia Aqua by Titto Bluni - Jest coś majestatycznego i inspirującego w staniu nad brzegiem oceanu, w zapachu morskiej bryzy i dźwięku rozpryskujących się fal. Nowa kolekcja Aqua by Titto Bluni przywołuje wspomnienia szczęśliwych, letnich dni i daje poczucie niczym nie zmąconego spokoju. Inspirowana jest ucieczką z tropikalnej wyspy. Wyraźnie czuć w niej spacer po połyskującej, miękkiej i lśniącej białym piaskiem plaży, rozciągającej się wzdłuż turkusowych wód oceanu. Ten duet zapachowy, przeznaczony jest dla mężczyzn obdarzonych dużym poczuciem humoru. Łączy on w sobie męskość z chłodną, współczesną elegancją.

Aqua by Titto Bluni łączy w sobie szereg, zrównoważonych nut zapachowych. Pikantność imbiru i gałki muszkatołowej, zostały zrównoważone aromatem lawendy i mięty oraz uzupełnione leśnymi aromatami wanilii. Aqua Blu by Titto Bluni: czystość i orzeźwienie Aqua Blu by Titto Bluni rozpoczyna się nutami zieleni i wody. Dominują one nad elegancką bazą drzewa guaiac i lukrecji, która sprawia, że zapach ten pozostawia niezapomniane wrażenie.