Banner
Logo

Misją When® jest tworzenie innowacyjnych masek na twarz dla współczesnych kobiet z wieloma obowiązkami i intensywnym trybem życia.

Produkowane są na naturalnym kokosowym arkuszu biocelulozowym. Ma on niezwykłe właściwości nawilżające - potrafi pomieścić nawet 100 razy więcej płynu niż sam waży, czyli 10 razy więcej niż maski ze zwykłych tkanin. Każdy arkusz masek When® nasączony jest intensywnie nawilżającym a jednocześnie delikatnym i lekkim hialuronianem sodu (czysty kwas hialuronowy), ekstraktem z żeńszenia oraz najwyższej jakości składnikami i ekstraktami roślinnymi, które skutecznie utrzymują skórę w zdrowiu i blasku.

Lekki i niezwykle miękki arkusz biocelulozowy wykonany z orzechów kokosowych jest materiałem tak delikatnym, że może być stosowany w leczeniu pacjentów z poparzeniami. Maski When® świetnie się dopasowują, ściągają się w momencie, gdy esencja jest wchłaniana w skórę. Jego super płaskie, trójwymiarowe włókna zapewniają bliski kontakt ze skórą, umożliwiając idealne dopasowanie, blokując wilgoć i skutecznie dostarczając składniki odżywcze do skóry. Można je z łatwością nakładać, uzyskując przy tym szybką i relaksującą przyjemność w dowolnym miejscu. Stosując maski When® zapewniasz swojej skórze luksusowe mini spa („mini” ponieważ zajmuje to tylko 30 minut).

Maski When® mogą być stosowane na wszystkich typach skóry i zostały przebadane dermatologicznie przez laboratorium posiadające aprobatę UE.