promotion

Mixa Baby

lipidowy krem nawilżający do twarzy i ciała, 100 ml

5.0
Nasz Lipidowy krem nawilżający do twarzy i ciała Mixa Baby to wysokiej jakości formuła wzbogacona w cold cream, aby w bardzo łagodny sposób nawilżać wrażliwą skórę dziecka i pozostawić ją elastyczną.
Mixa Baby
Mixa Baby
000000000000254331 000000000000254331 Twarz > Pielęgnacja twarzy > Kremy do twarzy
16 49
13 19
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Mixa Baby

ID 254331
Cena jednostkowa: 13,19 zł /100ml
Nasz Lipidowy krem nawilżający do twarzy i ciała Mixa Baby to wysokiej jakości formuła wzbogacona w cold cream, aby w bardzo łagodny sposób nawilżać wrażliwą skórę dziecka i pozostawić ją elastyczną. Wysokiej jakości formuła Nasz lipidowy krem nawilżający zawiera cold cream, unikalną mieszankę olejków i wosków, aby nawilżać i chronić skórę Twojego dziecka. Jest też wzbogacony w nawilżającą glicerynę. Stanowi idealny krem do ciała i twarzy, również w zimie, kiedy zimno i pocieranie powodują drobne zaczerwienienia i podrażnienia. Optymalna tolerancja Skład dobrany tak, by minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Testowano pod kontrolą dermatologiczną. Krem nie klei się i nie jest tłusty. Może być także stosowany przez mamy jako nawilżający krem do twarzy, ponieważ idealnie spełnia wymagania skóry wrażliwej.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 100 ml

Podmiot odpowiedzialny: L'Oreal Polska Sp.zo.o

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Przeczytać uważnie sposób użycia, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka

Trwałość od otwarcia: 6 mies.

Filtr SPF: BRAK

Testowany dermatologicznie: TAK

Przeznaczenie: Do twarzy i ciała

Nazwa wymagana przez prawo: Mixa Baby Lipidowy krem nawilżający do twarzy i ciała 100 ml

Składniki

Aqua / Water, Glycerin, Petrolatum, Paraffinum Liquidum / Mineral Oil, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Cera Alba / Beeswax, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Chlorhexidine Digluconate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sorbitan Tristearate (F.I.L. B158058/1)
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię