Mugga Kojący

kojący balsam po ukąszeniu, 50 ml

5.0
Mugga balsam kojący do stosowania miejscowego. Szybko znosi ból i swędzenie skóry wywołane ukąszeniem owadów oraz parzącym działaniem pokrzyw i meduz.
Mugga
Mugga
000000000000357148 000000000000357148
29 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Mugga Kojący

ID 357148
Cena jednostkowa: 59,98 zł /100ml
Mugga balsam kojący do stosowania miejscowego. Szybko znosi ból i swędzenie skóry wywołane ukąszeniem owadów oraz parzącym działaniem pokrzyw i meduz.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 50 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną, Przeczytać uważnie sposób użycia, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka

Trwałość od otwarcia: 12 mies.

Sposób użycia: Nanieść niewielką ilość balsamu w miejsce ukąszenia lub oparzenia i lekko rozsmarować. Aplikować zaraz po ukąszeniu . W razie potrzeby można stosować ponownie.

Testowany dermatologicznie: Tak

Przeznaczenie: Mugga balsam kojący do stosowania miejscowego. Szybko znosi ból i swędzenie skóry wywołane ukąszeniem owadów oraz parzącym działaniem pokrzyw i meduz.

Nazwa wymagana przez prawo: MUGGA balsam kojący po ukąszeniu 50 ML

Składniki

MENTHOL
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię