My Little Pony

mydło do mycia dla dzieci o zapachu gumy balonowej, 500 ml

Delikatne mydło w płynie o zapachu gumy balonowej. Nie wysusza skóry oraz nie zaburza jej naturalnego pH.Przeznaczone do codziennej pielęgnacji. Testowane dermatologicznie.
My Little Pony
My Little Pony
16 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o My Little Pony

ID 432730
Cena jednostkowa: 3,40 zł /100ml
Nasze mydło w płynie delikatnie myje i pielęgnuje dłonie. Wyjątkowo lekka formuła zawiera przyjazne dla skóry środki myjące, dzięki czemu łagodnie się pieni i łatwo spłukuje. Słodki zapach gumy balonowej i ulubione bohaterki zachęcają do mycia małych rączek. Nie zaburza naturalnego pH i nie wysusza skóry. Do częstego stosowania. Testowane dermatologicznie.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga: Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu natychmiast przemyć letną wodą. Do użytku zewnętrznego. Nie spożywać. Przezaczone dla dzieci od 3 roku życia. Zalecany nadzór osoby dorosłej.

Składniki

Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Panthenol, Aloe Barbadensis Extract, Parfum, Hydrolyzed Vegetable Protein.