Mylaq My Neon Dust Orange

pyłek do zdobienia paznokci, 1 szt.

ID 322389

Pyłek Neon Dust z kolekcji MyLaq to doskonały produkt, by manicure wyróżniał się i świetnie podkreślał Twoją osobowość oraz obecny nastrój. Intensywny odcień pyłku pozwoli uzyskać efekt kolorowego manicure w wesołym, wyróżniającym się stylu.

Mylaq My Neon Dust Orange 000000000000322389 000000000000322389 Mylaq My Neon Dust Orange Makijaż > Paznokcie > Zdobienie paznokci
7 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Mylaq My Neon Dust Orange

Pyłek Neon Dust z kolekcji MyLaq to doskonały produkt, by manicure wyróżniał się i świetnie podkreślał Twoją osobowość oraz obecny nastrój. Intensywny odcień pyłku pozwoli uzyskać efekt kolorowego manicure w wesołym, wyróżniającym się stylu. W połączeniu z lakierem hybrydowym da pewność trwałej stylizacji paznokci na ponad 2 tygodnie.

Radosny i wiosenny lub letni look zacznij od kolorowego manicure. Użycie pyłku jest niezwykle proste. Wystarczy obsypać produktem płytkę paznokcia wklepując go w wykonane już wzorki lub też zestawić z innym odcieniem lakieru. Przekonaj się sama, że to nic trudnego.

Pyłek Neon Dust w jednym z zawrotnych odcieni, pozwoli stworzyć piękny i wyróżniający się manicure hybrydowy we własnym domu, bez większych umiejętności kosmetycznych. Metod stylizacji płytki jest całe mnóstwo – możesz prosto wykonać zachwycający efekt ombre lub osiągnąć wrażenie dymu na paznokciach. Sprawdź i eksperymentuj z pyłkami wykonując manicure hybrydowym na tyle sposobów, na ile tylko masz ochotę.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

7 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności