Naturella

wkładki higieniczne, 20 szt./1 opak.

ID 364101

Każdy dzień to nowa szansa na świeży start. Bez względu na to, gdzie się wybierasz i co zamierzasz robić, wkładki higieniczne Naturella To Go pozwolą Ci czuć się świeżo każdego dnia. Ich opakowania mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu możesz łatwo zabrać je ze sobą i cieszyć się uczuciem śwież...

Naturella 000000000000364101 000000000000364101 Naturella Higiena > Higiena intymna > Wkładki
3 99
2 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Naturella

Każdy dzień to nowa szansa na świeży start. Bez względu na to, gdzie się wybierasz i co zamierzasz robić, wkładki higieniczne Naturella To Go pozwolą Ci czuć się świeżo każdego dnia. Ich opakowania mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu możesz łatwo zabrać je ze sobą i cieszyć się uczuciem świeżości przez cały dzień, w każdej sytuacji. Poza tym każda wkładka jest pojedynczo pakowana, by zapewnić Ci jeszcze większą wygodę i higienę, gdy nosisz je w torebce. Dzięki warstwie wierzchniej miękkiej niczym płatki kwiatów oraz łagodnemu zapachowi inspirowanemu aromatem rumianku, te oddychające, mierzące zaledwie 1,7 mm grubości wkładki higieniczne zapewnią Ci świeżość i komfort każdego dnia. Wkładki Naturella, zatwierdzone przez instytut badań dermatologicznych proDERM, pozwalają dbać o higienę intymną i zapewniają codzienną ochronę, na której kobiety mogą polegać. Wkładki higieniczne Naturella to świetne rozwiązanie chroniące bieliznę przed wydzieliną pochwową, nieregularnymi miesiączkami oraz wydzieliną pojawiającą się przed okresem. Dla lepszej ochrony podczas miesiączki koniecznie wypróbuj podpaski Naturella.

Informacje dodatkowe

Skrzydełka: Nie

Pojemność: 1 opak.

Metoda aplikacji: Nie wyrzucać do toalety. Przechowywać w chłodnym miejscu. Więcej informacji o naszych produktach znajduje się na naszej stronie internetowej.

Opakowanie: Typ - Torba plastikowa

Nazwa wymagana przez prawo: Naturella Skincare Camomile wkładki higieniczne x20

Składniki

Szczegółowe informacje na etykiecie produktu.

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
3 99
2 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności