Naturella Plus To Go

wkładki higieniczne, 42 szt./1 opak.

ID 275521

Chcesz, aby uczucie świeżości i czystości towarzyszyło Ci każdego dnia? Wypróbuj zapachowe wkładki higieniczne Naturella Liner Normal, które nie tylko sprawią, że poczujesz się świeżo i czysto, ale również ochronią Twoją bieliznę przed zabrudzeniem.

Naturella Plus To Go 000000000000275521 000000000000275521 Naturella Plus To Go Higiena > Higiena intymna > Wkładki
Produkt aktualnie niedostępny
7 99
3 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Naturella Plus To Go

Wkładki higieniczne Naturella są delikatne nawet dla wrażliwej skóry, ponieważ zawierają specjalną, bardzo miękką warstwę wierzchnią. Są bardzo cienkie, więc w żaden sposób nie ograniczają Twoich ruchów, a półprzepuszczalna formuła pozwala Twojej skórze oddychać.

Wkładki zostały nasączone balsamem Dermacrem, który delikatnie pielęgnuje Twoją skórę w okolicach intymnych. Przyjemny zapach rumianku sprawia, że chcesz ich używać każdego dnia.

Wkładki są dla Ciebie całkowicie bezpieczne, uzyskały pozytywną opinię instytutu badań dermatologicznych proDERM. Możesz więc używać ich codziennie, aby zapewnić sobie świeżość i czystość oraz ochronić swoją bieliznę przed zabrudzeniem.

W ekonomicznym, zielonym kartonowym opakowaniu znajdują się aż 42 wkładki higieniczne. Po wykorzystaniu wkładkę należy wyrzucić do kosza.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.

Metoda aplikacji: Nie wyrzucać do toalety. Przechowywać w chłodnym miejscu. Więcej informacji o naszych produktach znajduje się na naszej stronie internetowej.

Opakowanie: Typ - Karton

Nazwa wymagana przez prawo: Naturella Skincare Camomile wkładki higieniczne x42

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Produkt aktualnie niedostępny
7 99
3 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności