NEESS

3 produkty
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)

NEESS – polskie lakiery do paznokci i przybory do manicure

NEESS to polska marka, produkująca świetnej jakości produkty do manicure w szerokiej gamie kolorystycznej. Ma w swojej ofercie zarówno klasyczne, jak i hybrydowe lakiery do paznokci.  Znajdziesz tu także wszystkie przybory, niezbędne do samodzielnego wykonania perfekcyjnego manicure. Produkty NEESS to również innowacyjne akcesoria do makijażu: wysokiej jakości pędzle, gąbki i szczoteczki, które pozwalają precyzyjnie nałożyć produkt i osiągnąć spodziewany efekt.

Lakiery NEESS –  kobieca siła i pasja

Dla kogo powstają lakiery do paznokci NEESS? Marka tworzy swoje produkty dla niezależnych kobiet, które znają swoją wartość, nie boją się mówić tego, co myślą, a wręcz wyznaczają trendy i walczą o swoje racje.

Bogata paleta barw i wzorów sprawia, że to Ty decydujesz, kim chcesz być w danej chwili. Wyraziste, soczyste kolory lakierów do paznokci na pewno przypadną do gustu świadomym, pewnym siebie kobietom, które pragną zamanifestować swoją indywidualność.

Z NEEESS to Ty dyktujesz zasady gry – wykorzystaj oryginalne lakiery i ozdoby do paznokci, by kreatywnie łamać schematy i bez wahania wyrażać swoje  „ja”!

Kolorowe lakiery do paznokci – wypróbuj wszystkie!

Lubisz, gdy kolor paznokci odzwierciedla Twój nastrój? Asortyment marki NEESS na pewno spełni Twoje oczekiwania. To kilkadziesiąt wyjątkowych odcieni lakierów do paznokci o oryginalnych nazwach – od klasycznego „beżu blues”, przez wyraziste „babę zesłał róż” i „szmaragdowe solo”, po głęboki „czekoladowy jazz” i  lśniące „brokaty na raty”.

Lakiery hybrydowe NEESS – co musisz wiedzieć?

Oprócz bogatej gamy tradycyjnych lakierów do paznokci, marka NEESS wprowadziła do sprzedaży także lakiery hybrydowe. Ozdobione nimi i utrwalone pod specjalną lampą UV, paznokcie zachowują idealny wygląd nawet przez kilka tygodni.

Opracowując formułę tych lakierów, specjaliści zadbali o idealną konsystencję produktu. Dzięki temu, ich aplikacja jest jeszcze łatwiejsza i bardziej precyzyjna. Amatorki manicure’u mogą dodatkowo sięgnąć po ozdoby do paznokci hybrydowych – to prosty sposób, by wyrazić swoją kreatywność.