Neomag Przemęczenie

suplement diety, 50 tabl./1 opak.

25 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Neomag Przemęczenie

Magnez, Witaminy z grupy B, Wyciąg z liści mate, Wyciąg z korzenia żeń-szenia

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Mate przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości na fizyczne i psychiczne zmęczenie, dzięki właściwościom stymulującym i tonizującym.

Żeń-szeń pomaga w utrzymaniu sprawności intelektualnej i fizycznej w przypadkach osłabienia, wyczerpania, zmęczenia i obniżenia koncentracji.

Ryboflawina, witamina B6, witamina B12, niacyna i kwas pantotenowy przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Tiamina, ryboflawina, witamina B6, witamina B12, niacyna i kwas pantotenowy przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Tiamina, ryboflawina, witamina B6, witamina B12 oraz niacyna pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Tiamina, witamina B6, witamina B12 i niacyna pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
ID: 250017

Składniki

substancja wypełniająca: celuloza,węglan magnezu,wyciąg z liści mate,wyciąg z korzenia żeń-szenia,substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych,substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana,substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu,amid kwasu nikotynowego,D-pantotenian wapnia,chlorowodorek pirydoksyny,ryboflawina,monoazotan tiaminy,cyjanokobalamina

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.
Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku stosowania leków, należy skonsultować przyjmowanie preparatu zawierającego żeń-szeń z lekarzem. Produkt nie powinien być stosowany dłużej niż 3 miesiące. Nie zaleca się stosować produktu w okresie ciąży i karmienia piersią.__Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia
Rodzaj: tabletki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Nazwa wymagana przez prawo: NeoMag Przemęczenie Suplement diety 50 sztuk