null

Neutrogena® pielęgnuj siebie na co dzień

Od początku istnienia Neutrogena® pomaga ludziom skutecznie pielęgnować nawet najbardziej wymagające rodzaje skóry, dostarczając im najlepszych produktów do pielęgnacji. Dlatego tak dużą wagę przykłada do składników użytych do produkcji kosmetyków.

Neutrogena® to specjalistyczne linie regenerujące i pielęgnacyjne dedykowane różnym częściom ciała. Dzięki współpracy z dermatologami i zastosowaniu unikatowej kompozycji składników aktywnych, kosmetyki Neutrogena® doskonale pielęgnują nawet najbardziej wymagającą skórę.

Linie Hydro Boost®, Formuła Norweska®, Oil Balancing, Clear&Defend oraz Refreshingly Clear odpowiadają na główne potrzeby skóry, takie jak nawilżanie, regeneracja oraz oczyszczanie.

Dzięki doświadczeniu i nieustającym innowacjom, marka Neutrogena® jest dziś synonimem skutecznych, łagodnych i odżywczych dla skóry produktów pielęgnacyjnych.

Neutrogena

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 37
Filtry i sortowanie

Neutrogena – kosmetyki dla wymagających

Pielęgnacja każdego rodzaju skóry z wyjątkową dbałością i jakością stosowanych składników – to sekret kosmetyków Neutrogena. Starannie opracowane formuły pozwalają odżywić skórę i poprawić widocznie jej kondycję. To też kosmetyki, które nie podrażniają nawet wrażliwej skóry. Niezmiennie cieszą się  one uznaniem konsumentów, a marka Neutrogena stała się niemal synonimem pielęgnacji skóry zgodnie z badaniami naukowymi w dziedzinie dermatologii.

Neutrogena – wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu kosmetyków 

Neutrogena to marka z nieomal stuletnim stażem, ewoluująca przez lata do postaci znanej współczesnym klientom. Powstała w 1930 roku, gdy Emanuel “Manny“ Stolaroff, później określając się mianem „Mr Idea” założył w Kalifornii niewielką firmę kosmetyczną. Początkowo specyfiki przeznaczone były dla salonów piękności, jednak już od lat 40 XX wieku nabywać je mogli także klienci detaliczni.

Przełomem w funkcjonowaniu firmy był rok 1954, gdy Mr Idea odkrył właściwości mydła, które nie pozostawiało na skórze osadu i nie powodowało podrażnień. Niepodrażniające mydło pozwalało tym samym osiągać naturalny odczyn pH. Zafascynowany odkryciem Mr Idea postanowił sprowadzić mydło do USA. Odtąd funkcjonowało pod marką Neutrogena i szybko zostało docenione przez klientów. Wystarczyło kosmetyki uzupełnić o formułę norweską, by Neutrogena mogła spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Sekret norweskiej formuły Neutrogeny

Czym jest zagadkowo brzmiąca formuła norweska? To odkrycie właściwości pielęgnacyjnych gliceryny. Jej działanie okazało się nieocenione dla skóry suchej. Opracowywanie nowej formuły Neutrogeny zainspirowane było produktami nawilżającymi stosowanymi w Norwegii w arktycznych warunkach. Dzięki tym obserwacjom powstały kosmetyki Neutrogena, które skutecznie chronią przed przesuszeniem skóry i zapewniają intensywne nawilżenie nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.