promotion

Nivea Fresh Aquatic

antyperspirant męski w sprayu, 150 ml

4.0
Antyperspirant dla mężczyzn NIVEA MEN Fresh Aquatic w sprayu zapewnia natychmiastowe i długotrwałe odświeżenie oraz zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem. Jego odświeżający zapach, który utrzymuje się długo po aplikacji zapewnia uczucie orzeźwienia, które trwa cały dzień.
Nivea Fresh Aquatic
Nivea Fresh Aquatic
000000000000375277 000000000000375277 Zdrowie i Higiena > Dezodoranty > Spray
10 79
10 19
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Nivea Fresh Aquatic

ID 375277
Cena jednostkowa: 6,79 zł /100ml
FRESH
Aquatic
ANTYPERSPIRANT SPRAY 150 ML
ANTYPERSPIRANT Aquatic SPRAY 150 ML
Długotrwała świeżość
i niezawodna ochrona przez 48H

Antyperspiranty NIVEA MEN chronią przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, łącząc niezawodną skuteczność i pielęgnację skóry.

FRESH AQUATIC
FRESH
AQUATIC

Antyperspirant dla mężczyzn NIVEA MEN Fresh Aquatic w sprayu zapewnia natychmiastowe i długotrwałe odświeżenie oraz zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem. Jego odświeżający zapach, który utrzymuje się długo po aplikacji zapewnia uczucie orzeźwienia, które trwa cały dzień. Formuła zapewnia niezawodną, 48 godzinną ochronę antyperspirantu oraz chroni przed nieprzyjemnym zapachem.

FRESH INTENSE
FRESH
INTENSE

Antyperspirant NIVEA MEN Fresh Intense w sprayu został stworzony z myślą o osobach potrzebujących intensywnego odświeżenia. Jego niepowtarzalny zapach, który utrzymuje się długo po aplikacji zapewnia poczucie komfortu, które trwa cały dzień. Formuła chroni przed nieprzyjemnym zapachem oraz zapewnia niezawodną, 48 godzinną ochronę.

Antyperspiranty NIVEA Fresh dla mężczyzn
FRESH
AQUATIC
01
Zapewnia 48h niezawodnej ochrony przed poceniem.
02
Pielęgnuje skórę pod pachami.

03
Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
04
Nie zawiera alkoholu etylowego.

01
Zapewnia 48h niezawodnej ochrony przed poceniem.
02
Pielęgnuje skórę pod pachami.

03
Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
04
Nie zawiera alkoholu etylowego.

Wybierz swój antyperspirant
z serii Nivea Men Fresh
AquaticIntense

Informacje dodatkowe

Pojemność: 150 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Niebezpieczeństwo: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać prosto w oczy. Nie nanosić na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie. Unikać długotrwałego rozpylania i bezpośredniego wdychania.

Nazwa wymagana przez prawo: NIVEA MEN Fresh Aquatic Antyperspirant 150 ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Cyclomethicone,Aluminum Chlorohydrate,Isopropyl Palmitate,Parfum,Chamomilla Recutita Flower Extract,Glycine Soja Oil,Bisabolol,Octyldodecanol,Disteardimonium Hectorite,Dimethicone,Propylene Carbonate,Dimethiconol,Linalool,Limonene
4.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię

Porady i inspiracje

Składniki

17 września 2021

Kwas salicylowy – efekty i zastosowanie

Kwas salicylowy należy do grupy kwasów BHA. To najmocniejszy z kwasów na twarz dostępnych do domowego użytku

Składniki

17 września 2021

Kwas glikolowy – efekty i zastosowanie

Kwas glikolowy to skuteczny eksfoliator – jest składnikiem wielu preparatów złuszczających. Należy do grupy kwasów AHA o małych cząsteczkach, które przenikają w głębsze warstwy skóry.