Noble Health Pokrzywa zwyczajna

wegański suplement diety z ekstraktem z pokrzywy, 60 kaps/1 opak.

37 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Noble Health Pokrzywa zwyczajna

Ulga dla zmęczonych i ciężkich nóg! Linia Basic to nie tylko egzotyczne rośliny znane z Indii czy Chin. To także bardziej tradycyjne składniki, stosowane i cenione przez nas od lat. Takie jak pokrzywa zwyczajna. 500 mg zamknięte w 2 kapsułkach to dzienna porcja, która każdemu pozwoli przekonać się o jej dobrych właściwościach, także weganom i wegetarianom. Tylko jeden składnik w kapsułce to brak wypełniaczy, konserwantów itp.

Kapsułki umieściliśmy w gustownej ciemnej butelce. Składnik aktywny produktu: Pokrzywa zwyczajna wspomaga utrzymanie prawidłowego krążenia. Może redukować uczucie zmęczonych i ciężkich nóg. Produkt odpowiedni dla wegan!

1. Dla kogo przeznaczony jest preparat Pokrzywa zwyczajna? Dobre właściwości pokrzywy są wykorzystywane od stuleci. Każdy kto się chce o nich przekonać, może skorzystać z wygodnej formy kapsułek naszej Pokrzywy zwyczajnej. Dzienna porcja to aż 500 mg skoncentrowanego ekstraktu z pokrzywy

. 2. Jakie właściwości ma pokrzywa? Pokrzywa zwyczajna wspomaga utrzymanie prawidłowego krążenia. Może redukować uczucie zmęczonych i ciężkich nóg.

3. Jak należy stosować produkt? Stosuj 2 kapsułki dziennie, najlepiej rano, popij je szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Spożycie zalecanej dziennej porcji produktu zapewnia korzystny efekt dla zdrowia.

4. Jak należy przechowywać produkt? Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

5. Czy preparat jest odpowiedni dla wegan i wegetarian? Tak, produkt może być bez przeszkód stosowany przez wegan i wegetarian – nie zawiera bowiem żadnych składników pochodzących od zwierząt.

6. Ile kapsułek znajduje się w jednym opakowaniu? Jedno opakowanie produktu zawiera 60 kapsułek, które wystarczają na miesiąc stosowania.

7. Jaka jest masa netto produktu? Masa netto produktu wynosi 19,44 g.

ID: 43612163

Składniki

Ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica), substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza.

Informacje dodatkowe

Rodzaj: kapsułki