Akcesoria do makijażu oczu

17 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)

Jak bez pędzla wykonać profesjonalny makijaż oczu? Do precyzyjnego aplikowania cieni potrzebujesz choćby małego zestawu pędzli do makijażu oczu. Na które pędzle Hebe Professional się zdecydować? Wypróbuj akcesoria kosmetyczne, które uczynią z Ciebie prawdziwą make-up artist.

Podstawowe rodzaje pędzli do makijażu oczu

Najprostszy podział grupuje pędzle do makijażu oczu ze względu na ich funkcje. Najważniejszą rolę wydaje się odgrywać klasyczny pędzel do cieni, który służy do nakładania cienia na ruchomą powiekę. Pędzle  do makijażu z lekko spłaszczonym włosiem przydadzą się też do nakładania rozświetlacza pod łukiem brwiowym. Pędzel do kresek to kolejne ważne narzędzie w dłoni makijażystki. Dzięki niemu namalujesz precyzyjną kreskę na powiece. Idealny produkt ma krótkie, ścięte pod kątem włosie – to też świetny pędzel do brwi.

Blendowanie cieni i smoky eye

Blendowanie cieni to nic innego, jak rozcieranie granic między dwoma kolorami. W tym celu pomocny będzie pędzel do blendowania z nieco dłuższym niż jego klasyczny odpowiednik, puchatym włosiem. Taka budowa końcówki umożliwia też nakładanie korektora, np. pod oczami. Jeśli czujesz się doskonale w makijażu smoky eye, z pewnością docenisz produkt specjalnie stworzony w tym celu. Pędzel do uzyskania efektu przydymionego oka ma spłaszczone, krótkie włosie, umożliwiające rozcieranie cieni u nasady rzęs. Natomiast pędzel typu „kulka” ułatwia nakładania cieni w załamaniu powieki. Wszystkie profesjonalne pędzle do makijażu oczu dostępne są w ofercie Hebe Professional. Wypróbuj!

Nie tylko zestawy pędzli – inne akcesoria do makijażu i demakijażu.

Akcesoria do malowania oczu to nie tylko pędzle do makijażu. To również cała gama przydatnych dodatków, takich jak płatki kosmetyczne czy ich nowoczesna alternatywa – rękawice do demakijażu, które zmyją każdy make-up… tylko wodą! Dostępne są też funkcjonalne gąbeczki do makijażu, temperówki , pęsety i cała gama przydatnych gadżetów, bez których makijaż nie byłby tak dobrą zabawą. Skompletuj zestaw akcesoriów w najlepszej cenie.