promotion

Old Spice Captain

dezodorant męski w sztyfcie, 50 ml

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

Akcja CASHBACK - dowiedz się więcej!

Dezodorant w sztyfcie Old Spice Captain przezwycięża nawet najcięższy zapach swoją kolosalną świeżością. Jeśli akurat nie dowodzisz załogą statku, to...

DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Old Spice Captain
Old Spice Captain
12 99
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 11,49 zł
16,99 zł
Regularna cena bez promocji
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Old Spice Captain

ID 360358
Cena jednostkowa: 25,98 zł /100ml
Dezodorant w sztyfcie Old Spice Captain przezwycięża nawet najcięższy zapach swoją kolosalną świeżością. Jeśli akurat nie dowodzisz załogą statku, to wiedziesz prym na salonach, wypełniając je świeżym zapachem drzewa sandałowego i oceanu. Dzięki świeżości utrzymującej się 48 godzin możesz skupić się na wyższych celach, takich jak podpisywanie wielomilionowych umów czy uczenie delfinów ludzkiej mowy.

Informacje dodatkowe

Aplikowanie: Sztyft

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. W razie podrażnień przerwać stosowanie.

Dla kogo: Meskie

Nazwa wymagana przez prawo: Old Spice Captain Dezodorant W Sztyfcie Dla Mężczyzn 50ml

Pojemność: 50 ml

Hypoalergiczny: Nie

Marka: Old Spice

Składniki

Dipropylene Glycol,Aqua,Propylene Glycol,Sodium Stearate,Poloxamine 1307,Parfum,PPG-3 Myristyl Ether,Tetrasodium EDTA,Linalool,Hexyl Cinnamal,Citronellol,Limonene,Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate,CI 42090