null

POZNAJ LINIĘ OLD SPICE

Już od ponad 70 lat Old Spice pomaga facetom zapanować nad nieprzyjemnymi zapachami dzięki dezodorantom, antyperspirantom i żelom pod prysznic, opracowanym specjalnie dla nich.

Wybierz swój produkt Old Spice

ŻELE POD PRYSZNIC

DEZODORANTY I ANTYPERSPIRANTY

WODY PO GOLENIU

DEZODORANTY SPRAYE

Old Spice

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 44
Filtry i sortowanie

Old Spice – klasyka kosmetyków dla mężczyzn

Chociaż pierwszy zapach Old Spice powstał dla kobiet, dziś marka kojarzy się wyłącznie z dobrymi kosmetykami męskimi. Logo Old Spice z charakterystycznym motywem żaglowca na każdym produkcie jest doskonale rozpoznawalne i przywodzi na myśl specyficzny aromat najpopularniejszej, kultowej już linii zapachowej Old Spice Original.

Old Spice – kompletna propozycja dla mężczyzn

Wody Old Spice po goleniu to jedne z najchętniej wybieranych produktów tej marki. Firma, która pozycję na rynku wypracowała dzięki kosmetykom do golenia, z czasem powiększyła swoją ofertę, tworząc serie kosmetyków, w skład których wchodzą m.in. dezodoranty i żele pod prysznic o różnych nutach zapachowych.

Poza serią Old Spice Original, dedykowaną doświadczonym mężczyznom, znajdziesz tutaj także linię Old Spice Whitewater wyróżniającą się świeżym, pobudzającym zapachem, oraz serię Old Spice Wolfthorn – intrygującą, dziką i niebanalną. Poszczególne kosmetyki Old Spice perfekcyjnie się uzupełniają, sprawiając, że Twój ulubiony zapach pozostaje na skórze jeszcze dłużej.

Higiena i pielęgnacja z Old Spice

Zapachy Old Spice zostały zamknięte m.in. w odświeżających oraz oczyszczających żelach pod prysznic, które skutecznie usuwają ze skóry wszelkie zanieczyszczenia, a jednocześnie nie dopuszczają do uczucia jej ściągnięcia czy wysuszenia – dzięki nawilżającej formule pozostawiają ją przyjemnie gładką i pachnącą.

Żel pod prysznic Old Spice warto zestawić także z antyperspirantem – w sztyfcie lub sprayu – który zredukuje nieprzyjemną woń potu na wiele godzin, zapewniając Ci uczucie świeżości prawdziwe męski zapach. Możesz też sięgnąć po maskujący nieprzyjemne aromaty dezodorant męski – także w tym przypadku do wyboru masz dezodorant w sztyfcie oraz w klasycznej formie sprayu. Maksimum świeżości i właściwą dezynfekcję skóry po goleniu zapewnią natomiast typowo męskie kosmetyki, jakimi są wody po goleniu Old Spice. Wybierając produkty z tej kategorii, możesz więc kompleksowo zadbać o swoją higienę i pielęgnację skóry.