promotion

Olimp Chela-Calcium

suplement diety, 30 kaps./1 opak.

Suplement diety zawierający najlepiej przyswajalna formę wapnia w postaci chelatu aminokwasowego ALBION®, wzbogacony witaminą D3, uczestniczącą w prawidłowym wchłanianiu tego pierwiastka i jego wykorzystaniu.
Olimp Chela-Calcium
Olimp Chela-Calcium
25 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Olimp Chela-Calcium

ID 390745
Cena jednostkowa: 0,72 zł /1g
Suplement diety zawierający najlepiej przyswajalna formę wapnia w postaci chelatu aminokwasowego ALBION®, wzbogacony witaminą D3, uczestniczącą w prawidłowym wchłanianiu tego pierwiastka i jego wykorzystaniu. Badania naukowe udowodniły, że: Wapń: – jest potrzebny do utrzymania zdrowych zębów oraz kości – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych – pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni – przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego – uczestniczy w procesie krzepnięcia krwi Zapotrzebowanie na wapń zwiększa się w okresie: intensywnego wzrastania i osiągania szczytowej masy kości, ciąży i laktacji, po złamaniach i urazach ciała, przekwitania oraz w wieku podeszłym. Witamina D: – pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu – pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi – pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego Wapń zawarty w Chela-Calcium D3® jest znacznie lepiej wchłaniany i wykorzystywany przez organizm w porównaniu z tradycyjnymi preparatami tego pierwiastka (np. węglanem wapnia).

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: Brak

Przechowywanie: W miejscu niedostępnym dla dzieci, W oryginalnym opakowaniu, W temperaturze pokojowej

Rodzaj: kapsułki

Rodzaj rejestracji: suplement diety

Wskazania: do stosowania jako suplement diety ułatwiający pokrycie podstawowego zapotrzebowania organizmu na wapń – pierwiastek o fundamentalnym znaczeniu dla zębów i kości

Dawkowanie: 1 kapsułka 1-3 razy dziennie po posiłkach

Składniki

Informacja żywieniowa - 1 kapsułka Wapń - 280 mg (35%*) Witamina D3 - 1,67 µg (33% *) * RWS - referencyjna wartość spożycia. Składniki Składniki: diglicynian wapnia (chelat aminokwasowy wapnia Albical™), celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, cholekalcyferol – wit. D3, kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwnik: E 171).
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii