Olimp Gold-Vit D3 Fast

suplement diety, 30 tabl./1 opak.

5.0
Wysoka zawartość witaminy D, w wygodnej formie, o pysznym jabłkowym smaku. Dzięki tabletce ODT, czyli rozpadającej się już w jamie ustnej, nie jest konieczne jej połykanie i popijanie wodą. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort. Jest to też świetne rozwiązanie dla osób starszych, mających problemy z przełykaniem. Dodatkowo praktyczna linia podziału, po obu stronach tabletki, umożliwia jej łatwe i dokładne podzielenie na pół. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Uwaga: *porcja dzienna stanowi ½ tabletki, co odpowiada 2000 j.m. witaminy D. Jedna tabletka zawiera dwie porcje dzienne (4000 j.m.). Składniki
Darmowa dostawa od 35 zł dla zalogowanych!
Olimp Gold-Vit D3 Fast
Olimp Gold-Vit D3 Fast
19 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Olimp Gold-Vit D3 Fast

ID 390624
Cena jednostkowa: 4,00 zł /1g
Wysoka zawartość witaminy D, w wygodnej formie, o pysznym jabłkowym smaku. Dzięki tabletce ODT, czyli rozpadającej się już w jamie ustnej, nie jest konieczne jej połykanie i popijanie wodą. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort. Jest to też świetne rozwiązanie dla osób starszych, mających problemy z przełykaniem. Dodatkowo praktyczna linia podziału, po obu stronach tabletki, umożliwia jej łatwe i dokładne podzielenie na pół. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Uwaga: *porcja dzienna stanowi ½ tabletki, co odpowiada 2000 j.m. witaminy D. Jedna tabletka zawiera dwie porcje dzienne (4000 j.m.).

Informacje dodatkowe

Rodzaj: tabletki

Marka: Olimp

Przechowywanie: W miejscu niedostępnym dla dzieci, W oryginalnym opakowaniu, W temperaturze pokojowej

Składniki

Informacja żywieniowa ½ tabletki Witamina D (D3) 50 μg (2000 j.m.) (1000%*) * RWS - referencyjna wartość spożycia. Składniki Składniki: substancje wypełniające – mannitol, izomalt; cholekalcyferol – wit. D, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromat, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja słodząca – sukraloza.
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię