promotion

Olimp Iso Plus + L-Carnitine

suplement diety o smaku cytrynowym, 700 g

ISO PLUS - kompletna dawka witamin ISO PLUS to jedyny taki koncentrat w proszku do przyrządzania napoju izotonicznego, który został starannie skomponowany z wysokiej jakości składników. Preparat maksymalnie nawadnia organizm oraz przywraca mu równowagę wodno-elektrolitową.

Olimp Iso Plus + L-Carnitine
Olimp Iso Plus + L-Carnitine
000000000000383070 000000000000383070 Zdrowie i Higiena > Suplementy diety > Odżywki dla sportowców
27 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Olimp Iso Plus + L-Carnitine

ID 383070

W jego składzie znalazły się m.in. L-karnityna i L-glutamina, substancje wspomagające organizm podczas długotrwałego wysiłku fizycznego. Ponadto zawarte w nim witaminy uzupełniają zapotrzebowanie organizmu, który traci w trakcie treningu wiele substancji odżywczych. ISO PLUS to preparat ceniony przez sportowców wyczynowych, a w szczególności uprawiających sporty wyczynowe. Jedna porcja napoju, czyli 250 ml, dostarcza odpowiednią dawkę witamin, stanowiącą 20% dziennego zapotrzebowania organizmu. Napój izotoniczny posiada stężenie węglowodanów i elektrolitów zbliżone składem do tego, które znajduje się w płynach ustrojowych. Dzięki temu izotonik zapewnia szybkie i skuteczne nawodnienie organizmu oraz gasi pragnienie lepiej niż zwykła woda.

Informacje dodatkowe

Rodzaj rejestracji: suplement diety

Nazwa wymagana przez prawo: Iso Plus Powder 700 g lemon

Składniki

ISO PLUS® to starannie skomponowany koncentrat w proszku do przyrządzania napoju izotonicznego, który intensywnie i w maksymalnym stopniu nawadnia organizm, przywracając mu równowagę wodno-elektrolitową podczas i po wysiłku. Specjalna receptura izotoniczna została wzbogacona L-karnityną i L-glutaminą, które dodatkowo wspomagają organizm w trakcie długotrwałego wysiłku fizycznego. Dodatek witamin uzupełnia zwiększoną ich utratę z organizmu w trakcie treningu.
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii