1+1 -30%

Olimp Gold-Vit D3 Fast

suplement diety o smaku jabłkowym, 30 tabl./1 opak.

Wysoka zawartość witaminy D, w wygodnej formie, o pysznym jabłkowym smaku. Dzięki tabletce ODT, czyli rozpadającej się już w jamie ustnej, nie jest konieczne jej połykanie i popijanie wodą. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort. Jest to też świetne rozwiązanie dla osób starszych, mających problemy z przełykaniem. Dodatkowo praktyczna linia podziału, po obu stronach tabletki, umożliwia jej łatwe i dokładne podzielenie na pół. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Uwaga: *porcja dzienna stanowi ½ tabletki, co odpowiada 2000 j.m. witaminy D. Jedna tabletka zawiera dwie porcje dzienne (4000 j.m.). Składniki
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Olimp Gold-Vit D3 Fast
Olimp Gold-Vit D3 Fast
20 49
Regularna cena bez promocji: 20,49 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Olimp Gold-Vit D3 Fast

ID 390624
Cena jednostkowa: 4,10 zł /1g
Wysoka zawartość witaminy D, w wygodnej formie, o pysznym jabłkowym smaku. Dzięki tabletce ODT, czyli rozpadającej się już w jamie ustnej, nie jest konieczne jej połykanie i popijanie wodą. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort. Jest to też świetne rozwiązanie dla osób starszych, mających problemy z przełykaniem. Dodatkowo praktyczna linia podziału, po obu stronach tabletki, umożliwia jej łatwe i dokładne podzielenie na pół. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Uwaga: *porcja dzienna stanowi ½ tabletki, co odpowiada 2000 j.m. witaminy D. Jedna tabletka zawiera dwie porcje dzienne (4000 j.m.).

Informacje dodatkowe

Rodzaj: tabletki

Marka: Olimp

Nazwa wymagana przez prawo: Gold-Vit D3 Fast 4000 IU 30 tabletek

Przechowywanie: W miejscu niedostępnym dla dzieci, W oryginalnym opakowaniu, W temperaturze pokojowej

Alergeny

Nazwa wymagana przez prawo: Gold-Vit D3 Fast 4000 IU 30 tabletek

Składniki

Informacja żywieniowa ½ tabletki Witamina D (D3) 50 μg (2000 j.m.) (1000%*) * RWS - referencyjna wartość spożycia. Składniki Składniki: substancje wypełniające – mannitol, izomalt; cholekalcyferol – wit. D, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromat, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja słodząca – sukraloza.