promotion

Oral-B Vitality

akumulatorowa szczoteczka elektryczna do zębów, 1 szt.

5.0
Jak dowodzą badania kliniczne, szczoteczka akumulatorowa Oral-B Vitality czyści zęby skuteczniej niż zwykła szczoteczka manualna. Wbudowany w rączkę szczoteczki timer pomaga zachować zalecany przez dentystów 2-minutowy czas szczotkowania zębów.
Oral-B Vitality
Oral-B Vitality
000000000000363306 000000000000363306 Elektronika > Szczoteczki do zębów
116 99
87 69
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Oral-B Vitality

ID 363306
Jak dowodzą badania kliniczne, szczoteczka akumulatorowa Oral-B Vitality czyści zęby skuteczniej niż zwykła szczoteczka manualna. Wbudowany w rączkę szczoteczki timer pomaga zachować zalecany przez dentystów 2-minutowy czas szczotkowania zębów. To, co najlepsze od Oral-B – marki nr 1 najczęściej używanej przez dentystów na całym świecie.

Informacje dodatkowe

Wiek: Dla dorosłych

Pojemność: 1 szt.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Należy regularnie sprawdzać produkt/przewód/akcesoria pod kątem uszkodzeń. Nie powinno się używać uszkodzonego lub nieprawidłowo działającego urządzenia. W przypadku uszkodzenia produktu, przewodu lub akcesoriów należy przekazać je do punktu serwisowego Oral-B. Nie wolno samodzielnie modyfikować ani naprawiać produktu. Może to spowodować pożar, porażenie prądem lub obrażenia ciała. Korzystanie z urządzenia przez dzieci w wieku poniżej 3 lat nie jest zalecane. Dzieci i osoby o ograniczonych możliwościach fizycznych, zdolnościach sensorycznych albo umysłowych i bez doświadczenia bądź wiedzy mogą korzystać z urządzenia wyłącznie pod nadzorem opiekuna lub po przebyciu szkolenia pod kątem bezpiecznego i prawidłowego użytkowania oraz pod warunkiem, że znają związane z nim zagrożenia. Czyszczenie i konserwacja nie powinny być wykonywane przez dzieci. Dzieciom nie wolno bawić się tym urządzeniem. Produktu należy używać tylko w sposób zgodny z przeznaczeniem i opisany w niniejszej instrukcji. Nie należy używać akcesoriów, które nie są rekomendowane przez producenta.

Rodzaj: Elektryczne

Stopień twardości włókna: Średnie

Nazwa wymagana przez prawo: Oral-B Vitality 100 Szczoteczka elektryczna stworzona w technologii Braun, czarna

5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię