promotion
promotion

Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500

szczoteczka elektryczna do zębów, 1 szt.

Szczoteczka Oral-B Pulsonic Slim Luxe zapewnia zdrowsze dziąsła w 4 tygodnie. Dzięki wyjątkowo wąskiej, superlekkiej rączce szczoteczka bardzo dobrze leży w ręce oraz nadaje się do użytku w domu i w podróży. Wydłużona główka szczoteczki drga dzięki zastosowaniu łagodnej technologii dźwiękowej, wykonując 62 000 ruchów na minutę i delikatnie usuwając przebarwienia powierzchniowe.

Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500
Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500
000000000000389845 000000000000389845
429 99
399 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500

ID 389845

Możesz wybrać 1 z 3 trybów zapewniających komfort: tryb czyszczenia codziennego, polerowania i delikatnego czyszczenia. Profesjonalny timer przypomina również o konieczności czyszczenia zębów przez 2 minuty zgodnie z zaleceniami dentystów. Dla czystszych, zdrowszych zębów i naturalnego wybielania.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Należy regularnie sprawdzać produkt/przewód/akcesoria pod kątem uszkodzeń. Nie powinno się używać uszkodzonego lub nieprawidłowo działającego urządzenia. W przypadku uszkodzenia produktu, przewodu lub akcesoriów należy przekazać je do punktu serwisowego Oral-B. Nie wolno samodzielnie modyfikować ani naprawiać produktu. Może to spowodować pożar, porażenie prądem lub obrażenia ciała. Korzystanie z urządzenia przez dzieci w wieku poniżej 3 lat nie jest zalecane. Dzieci i osoby o ograniczonych możliwościach fizycznych, zdolnościach sensorycznych albo umysłowych i bez doświadczenia bądź wiedzy mogą korzystać z urządzenia wyłącznie pod nadzorem opiekuna lub po przebyciu szkolenia pod kątem bezpiecznego i prawidłowego użytkowania oraz pod warunkiem, że znają związane z nim zagrożenia. Czyszczenie i konserwacja nie powinny być wykonywane przez dzieci. Dzieciom nie wolno bawić się tym urządzeniem. Produktu należy używać tylko w sposób zgodny z przeznaczeniem i opisany w niniejszej instrukcji. Nie należy używać akcesoriów, które nie są rekomendowane przez producenta.

Rodzaj: Elektryczne

Stopień twardości włókna: Średnie

Nazwa wymagana przez prawo: Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4500 Matte Black Szczoteczka elektryczna

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii