PALETTE

57 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Marzysz o zachwycająco lśniących włosach? Skorzystaj z oferty farb do włosów od Palette

Kiedy najczęściej decydujemy się na zmianę koloru włosów? Przyczynkiem do sięgnięcia po farbę, może być chęć pokrycia wstydliwych, siwych włosów; jednorazowa metamorfoza lub tymczasowy trend. Nieważne, jaki byłby powód przeprowadzanej zmiany, dla Palette każdy z nich będzie ważny. Dzięki zmianie koloru włosów, kobiety czują się znacznie atrakcyjniejsze, pewniejsze siebie, a także odświeżone, nową odsłoną swojego wizerunku. Farby Palette są skierowane do każdej kobiety, która poprzez zmianę swojego wizerunku, chce spełniać swoje marzenia.

Palette Deluxe – niezwykle długotrwały efekt koloryzacji!

Palette Deluxe to wersja farb ze skoncentrowanymi pigmentami koloru, które zapewnią niezwykle długo utrzymujący się efekt metamorfozy. Będziesz cieszyła się wygładzonymi włóknami włosa aż do 10 tygodni. Włosy pełne blasku i odżywione to zaleta zastosowania maski pielęgnującej z naturalnym olejkiem marula. Rewelacyjny efekt i koloryzacji, i odżywienia utrzymuje się na włosach od nasady, aż po same końce. Czy to właśnie tego oczekiwałaś od swojej farby do włosów?

Farbowanie włosów bez żółtych tonów! Tylko z Palette Deluxe Oil-care

Rozjaśnianie włosów to jeden z częściej wykonywanych zabiegów przez kobiety. Niestety, samodzielne eksperymenty, mogą się skończyć uzyskaniem mało estetycznych, żółtych tonów. W przypadku farb do włosów z serii Palette Deluxe Oil-care, możemy być pewne, że nasze włosy są pod opieką specjalisty.

Maska pielęgnująca z niebieskimi pigmentami nadaje blond odcieniom pożądany, chłodny ton. Wyraź siebie dzięki ekstremalnie zimnym blondom.

Nowy kolor tylko na chwilę – szybka zmiana z Palette color shampoo

Nie zawsze chcemy zmieniać kolor na zawsze. Szybka metamorfozę i co ważne, odwracalną, można przeprowadzić łagodnym szamponem koloryzującym od Palette. To dobra alternatywa na letni, wakacyjny look lub imprezowe szaleństwo. Farba schodzi z włosów wraz z myciem. Ten produkt sprawdzi się wówczas, gdy lubisz zmieniać swój image!

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
od 25 zł dla klientów zalogowanych

Darmowy odbiór
W ponad 260 Drogeriach

gwarancja
oryginalności