O MARCE PARODONTAX

Twórcy marki Parodontax to eksperci od zdrowych dziąseł z ponad 30 krajów na całym świecie. Dlaczego? Ponieważ Parodontax zatrzymuje krwawienie dziąseł i zapobiega tej dolegliwości. Krwawienie dziąseł może być wczesną oznaką choroby, a gama produktów Parodontax powstała z myślą o utrzymaniu zdrowych dziąseł, silnych zębów i świeżego oddechu.

Parodontax od lat pomaga w ochronie stanu zdrowia dziąseł. Pasta do zębów Parodontax została stworzona przez niemieckiego dentystę, dr Focke, w 1937 r. Oryginalna formuła, oparta na wodorowęglanie sodu ze względu na jego nadzwyczajne właściwości czyszczące, jest podstawą pasty Parodontax po dziś dzień. Od tamtej pory gama produktów Parodontax została poszerzona o płyn do płukania jamy ustnej oraz szczoteczki do zębów, a marka stała się zaufanym ekspertem w kwestii zdrowia dziąseł.

Jako eksperci w zakresie zdrowia dziąseł nieustannie prowadzimy badania kliniczne, mające na celu pogłębienie naszej wiedzy na temat utrzymania dziąseł w dobrej kondycji i zwalczania ich chorób. W ostatnich latach uruchomiliśmy program kliniczny, którego celem było przetestowanie, usprawnienie i rozszerzenie gamy past, płynów do płukania i szczoteczek Parodontax. Nauka jest sercem wszystkiego, co robimy, dzięki czemu nasze produkty tak skutecznie pomagają utrzymać zdrowe dziąsła i mocne zęby.

PARODONTAX

6 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)