Parsa Beauty

naturalny wałek z kwarcu różowego do masażu twarzy, 1 szt.

5.0

PARSA Beauty Nature Love Rose Quartz Roller

Z linii PARSA Beauty Nature Love. Wałek z kwarcu różowego firmy PARSA Beauty jest idealny do zrelaksowanego masażu wrażliwej skóry twarzy oraz do intensywnej aplikacji produktów pielęgnacyjnych. Masaż chłodzącym kwarcem różanym orzeźwia i relaksuje zestresowaną skórę twarzy i zmęczone oczodoły.

Parsa Beauty
Parsa Beauty
000000000000380846 000000000000380846 Twarz > Pielęgnacja twarzy > Rollery, gua sha
79 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Parsa Beauty

ID 380846

Naturalny kamień kwarcu różowego od wieków znany jest jako kamień leczniczy. Masaż wałkiem z kwarcu różanego nadaje skórze naturalny blask i wyrównuje koloryt skóry. Masaż stymuluje krążenie krwi, dzięki czemu zmniejsza się rozciąganie skóry i ukrywane są pierwsze oznaki starzenia. Nasz wałek z kamieniami szlachetnymi pomaga również przy opuchniętych powiekach i ciemnych oczodołach. Aby uzyskać dodatkowy zastrzyk świeżości, zaleca się włożenie rolki do lodówki.

Wałek z kwarcu różowego tworzy promiennie piękną skórę, w której czuje się całkowicie komfortowo.

ZASTOSOWANIE: Owalny wałek z różowego kwarcu nadaje się do relaksującego masażu okolic czoła, policzków, żuchwy i szyi. Okrągła kula jest idealna do relaksującego masażu wrażliwego oczodołu i nad górną wargą. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt i wchłanianie składników odżywczych, użyj wałka z kwarcu różanego w połączeniu z serum do twarzy, maseczką lub kremem. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, używaj naszego wałka przez 10-15 minut dziennie. Przy regularnym stosowaniu zmarszczki kryją się, a cera nabiera naturalnego blasku.

Wałek z kwarcu różowego PARSA Beauty składa się w 100% z naturalnie degradowanego kwarcu różowego. Kwarc różowy jest potężnym kamieniem energetycznym, o którym mówi się, że przenosi pozytywne wibracje w kontakcie ze skórą, a tym samym łagodzi napięcie i stres. Wałek z kwarcu różanego pomaga skórze wykorzystać jej samouzdrawiające moce i wspomaga krążenie krwi poprzez kojący masaż.

Skóra staje się coraz bardziej różowa i zrelaksowana. Dodatkowo zabieg kwarcem różowym wspomaga układ limfatyczny i pomaga w usuwaniu szkodliwych substancji. Pozytywny efekt przeciwstarzeniowy pochodzi z promowania własnej produkcji elastyny ​​i kolagenu w organizmie. Skóra wydaje się bardziej elastyczna i zaokrąglona. Drobne zmarszczki są wygładzone, zapewniając świeżą, zrównoważoną, wzmocnioną i młodzieńczą skórę.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI: Dokładnie zmyć wodą, a następnie wysuszyć.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1

Sposób użycia: Owalny wałek Rose Quartz Roller nadaje się do relaksujących masaży czoła, policzków i szyi. Okrągła kulka jest idealna do relaksujących masaży wrażliwych okolic oczu i ust. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt i wchłanianie składników pielęgnacyjnych, stosuj Rose Quartz Roller w połączeniu z serum do twarzy, maseczką lub kremem. Aby uzyskać optymalny efekt, używaj naszego wałka codziennie przez 10-15 minut. PORADY DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI: Dokładnie zmyć wodą, a następnie wysuszyć.

5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię