promotion

Pharmaceris H H-Stimulinum

odżywka stymulująca wzrost włosów, 150 ml

Formuła odżywki opracowana została specjalnie dla kobiet i mężczyzn z problemem nasilonego okresowego i przedwczesnego wypadania włosów. Pomaga walczyć z łysieniem o podłożu genetyczno-hormonalnym (łysienie androgenowe) oraz spowodowanym czynnikami środowiskowymi. Skutecznie zapobiega utracie włosów wynikającej z długotrwałego przyjmowania leków, stresu, przemęczenia, osłabienia organizmu (diety) oraz po ciąży. Bezpieczna dla wrażliwej skóry głowy.
Pharmaceris H H-Stimulinum
Pharmaceris H H-Stimulinum
000000000000257868 000000000000257868 Dermokosmetyki > Włosy > Odżywki
44 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Pharmaceris H H-Stimulinum

ID 257868
Cena jednostkowa: 29,99 zł /100ml
Receptura preparatu oparta jest na unikalnej kombinacji substancji czynnych naturalnego czynnika wzrostu FGF oraz kofeiny (opatentowana formuła). Składniki kompleksu, o naukowo udowodnionym działaniu, opóźniają procesy starzenia komórkowego, wydłużając cykl życia włosa, zapobiegając przedwczesnemu łysieniu i przerzedzeniu włosów o różnej etiologii. Działają pobudzająco na mikrokrążenie i właściwe dotlenienie mieszków włosowych, stymulując je do budowy nowego włosa, przyspieszając ich naturalny wzrost oraz zagęszczenie. Receptura wzbogacona w składniki wzmacniające i łagodzące (wit. PP, D-Pantenol, biotynę) przywraca włosom ich naturalną objętość i zdrowy wygląd. Odżywka nie obciąża włosów. WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Odżywkę stosować każdorazowo na umyte i wilgotne włosy, min. 3 razy w tygodniu. Delikatnie wmasować we włosy i skórę głowy. Pozostawić na 2-3 minuty, a następnie spłukać wodą. W przypadku kontaktu z oczami przemyć wodą. W celu zwiększenia efektywności działania stosować odżywkę łącznie z szamponem Pharmaceris H-STIMUPURIN.

Typ włosów: Do wszystkich rodzajów włosów

Składniki

Kompleks naturalny czynnik wzrostu FGF & kofeina Biotyna Witamina PP D-pantenol
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii