promotion

Pharmaceris Regenovum

preparat ochronny zapobiegający otarciom i odparzeniom do ciała, 100 ml

 Wskazany do stosowania w przypadku skóry cienkiej i wrażliwej, z otarciami, odparzeniami, zaczerwienieniami i podrażnieniami w celu zredukowania występujących dolegliwości. 

Pharmaceris Regenovum
Pharmaceris Regenovum
000000000000389507 000000000000389507 Dermokosmetyki > Ciało > Kremy, masła i serum
28 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Pharmaceris Regenovum

ID 389507
Cena jednostkowa: 28,99 zł /100ml

Wyrób do stosowania na skórę w miejscach szczególnie narażonych na tarcia: w fałdach brzusznych, pod pachami, w pachwinach, na udach, pod piersiami oraz między palcami rąk i stóp. Wskazany do stosowania w przypadku skóry cienkiej i wrażliwej, z otarciami, odparzeniami, zaczerwienieniami i podrażnieniami w celu zredukowania występujących dolegliwości. Profilaktycznie, w celu zapewnienia ochrony przed możliwymi uszkodzeniami i skutkami otarć mechanicznych w miejscach tarcia fałdów skórnych oraz w miejscach o ograniczonym dostępie powietrza.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1

Metoda aplikacji: Wyrób przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego, miejscowo na skórę w miejscach narażonych na tarcia: w fałdach brzusznych, pod pachami, w pachwinach, na udach, pod piersiami oraz między palcami rąk i stóp. Przed użyciem energicznie wstrząsnąć tubę. Na umytą i dokładnie osuszoną skórę nanieść i równomiernie rozprowadzić preparat, poczekać do wyschnięcia. Preparat może brudzić ubrania. Przed użyciem zerwać zabezpieczenie. Stosować 1-2 razy dziennie lub w miarę potrzeb. Wyrób przeznaczony dla osób powyżej 12. roku życia.

Działanie: Kojące

Opakowanie: Papier plastik

Składniki

Skrobia z tapioki Tlenek cynku
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii