Drogerie Hebe to najlepszy
wybór dla zdrowia i piękna.

Marka Hebe od początku swojej obecności na rynku pragnie w najlepszy możliwy sposób odpowiadać na potrzeby kobiet w świecie zdrowia i piękna, pomagając im być jeszcze piękniejszymi, szczęśliwszymi i pewnymi siebie. Sieć Hebe jest częścią Grupy Jeronimo Martins.

 • Bogata oferta produktów na wyłączność
 • Profesjonalna obsługa konsultantek
 • Atrakcyjny program lojalnościowy
 • Magazyn tworzony wspólnie z klientkami
Badge 474de6de07e43c546aa09d3990d82fab16df445c911cedbf03c0eebc49697307

Hebe to nowoczesna drogeria, która swoim klientom oferuje 
starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność 
- wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Hebe to także niezliczone atrakcyjne promocje, jak również niepowtarzalna atmosfera zakupów oraz wysoka jakość obsługi. Tym, co od początku wyróżnia drogerie Hebe, są również przestronne wnętrza, które pozwoliły stworzyć miejsca o niespotykanej w innych sieciach atmosferze i komforcie zakupów, w których klientki czują się dobrze i do których lubią wracać po swoje ulubione produkty. Hebe, ciągle się rozwijając, dba także o to, by nowe placówki były otwierane w lokalizacjach, do których klientki będą miały dogodny dostęp.

 • Magazyn

  Hebe stawia na dialog z konsumentkami i to dla nich stworzony został magazyn "Hebe". Więcej

 • Program lojalnościowy

  Z naszego Programu lojalnościowego korzysta już ponad 1,5 miliona klientów. Więcej

 • Aplikacja mobilna

  Klienci programu lojalnościowego mogą również korzystać z przygotowanej z myślą o nich aplikacji mobilnej Hebe. Więcej

TYLKO w

Mając na uwadze potrzeby klientek, drogerie Hebe stawiają przede wszystkim na rozwój asortymentu dostępnego w sieci na wyłączność. Hebe stale poszerza swoją ofertę o produkty wysokiej jakości i wyjątkowe marki, których produkty często można kupić tylko w sklepach sieci. Są to m.in. Ava, Purederm, Hask, Gosh, P2, Lomi Lomi, Mades, Nacomi, Ingrid, Beautylab, Bandi, Desigual, Jacques Battini i wiele innych.

To, czego nie wiedziałeś o

 • Nazwa marki Hebe pochodzi od pierwszych dwóch liter angielskich słów „health” i „beauty”, które odzwierciedlają to, na czym Hebe koncentruje się od początku obecności na rynku - są to zdrowie i piękno klientek.
 • "Bądź piękna z Hebe" to jedyny konkurs na rynku, cieszący się niesłabnącą popularnością, w którym klientki sieci mogą stać się twarzą marki i wygrać udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.
 • Hebe miłośniczki kosmetyków znajdą niezbędne produkty do makijażu, pielęgnacji włosów i paznokci oraz duży wybór zapachów. Hebe pomaga dbać nie tylko o urodę, lecz także o zdrowie - w drogeriach Hebe dostępny jest szeroki wybór dermokosmetyków, produktów o działaniu specjalistycznym, dostosowanym do problemów skórnych.