promotion

Primacovid

test serologiczny na COVID-19, 1 opak.

4.0

Testy serologiczne wykrywają we krwi obecność przeciwciał wytworzonych przez organizm w odpowiedzi na infekcje, w tym SARS-CoV-2. Testy te wykrywają odpowiedź immunologiczną organizmu w odpowiedzi na kontakt z wirusem, ale nie obecność samego wirusa.

Primacovid
Primacovid
000000000000384580 000000000000384580 Zdrowie i Higiena > Ochrona antybakteryjna > Testy
39 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Primacovid

ID 384580

Testy serologiczne wykrywają we krwi obecność przeciwciał wytworzonych przez organizm w odpowiedzi na infekcje, w tym SARS-CoV-2. Testy te wykrywają odpowiedź immunologiczną organizmu w odpowiedzi na kontakt z wirusem. Test serologiczny na COVID - 19 nie wskazuje na obecność wirusa (ani czy dana osoba zaraża czy nie, jak w przypadku wymazów z nosa czy gardła), a tylko na istnienie przeciwciał przeciwko niemu.

W pierwszych dniach po zakażeniu, gdy odpowiedź immunologiczna organizmu nadal się rozwija, niskie poziomy przeciwciał mogą sprawić, że nie zostaną one wykryte. Najnowsze badania pokazują, że u ludzi zakażonych SARS-CoV-2, przeciwciała IgM i/lub IgG pojawiają się w ciągu 19 dni od pojawienia się objawów (w 60% przypadków w ciągu pierwszego tygodnia, a u 90% w drugim tygodniu).

ZASADA TESTU

TEST SEROLOGICZNY COVID-19 jest szybką analizą immunochromatograficzną do jakościowego wykrywania immunoglobuliny G (IgG) i immunoglobuliny M (IgM) przeciwko SARS- CoV-2 w próbkach ludzkiej krwi.

Rozcieńczalnik służy do rozcieńczenia próbki i ułatwia jej przepływ po pasku testowym. Test ten wskazuje, że organizm miał kontakt z SARS-CoV-2, gdyż wykrywa swoiste przeciwciała przeciwko niemu. Nadal na całym świecie trwają badania nad efektem ochronnym takich przeciwciał wraz z upływem czasu, zatem wykrycie takich przeciwciał nie wskazuje, że osiągnięto ochronę odpornościową.

Rodzaj dolegliwości:

Bóle głowy, Bóle mięśni i stawów, Gorączka, Suchy kaszel, Utrata smaku i węchu.

Wydawanie: Bez recepty.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.

Sposób użycia: Według instrukcji użycia zawartej w opakowaniu.

Przeznaczenie: Testy serologiczne na przeciwciała SARS-CoV-2 można stosować, aby dowiedzieć się czy dana osoba miała kontakt z SARS-CoV-2.

4.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię