Profesjonalne kuracje do włosów

23 produkty
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)

Profesjonalne kuracje do włosów są przeznaczone przede wszystkim do włosów zniszczonych przez farbowanie, niewłaściwie dobrane kosmetyki do mycia włosów czy suszenie bardzo gorącym powietrzem. Aby poprawić ich stan, możesz kupić intensywnie nawilżające, odbudowujące i regenerujące kosmetyki, które potrafią zdziałać cuda.

W Hebe kupisz profesjonalną kurację do włosów w różnej formie: od serum nakładanego pipetką i jednorazowe ampułki po ochronne odżywki bez spłukiwania w klasycznej formule, jak i w sprayu.

Profesjonalna kuracja na włosy – jaką wybrać?

Kuracje do włosów wyróżniają się większym stężeniem składników aktywnych w porównaniu do innych produktów do pielęgnacji włosów. Można powiedzieć, że wybór kuracji na włosy to krok, który podejmuje się, jeśli przesuszone i zniszczone włosy potrzebują intensywniejszej pielęgnacji niż klasyczny szampon i 3-minutowa odżywka.

Jedną z ciekawszych marek profesjonalnych kuracji włosów jest Prosalon – maska o działaniu regenerującym, odżywczym i nawilżającym zawiera cenne olejki i kwasy omega-6, witaminę i antyoksydanty. Taki kompleksowy skład przywraca włosom połysk, wzmacnia je i zapobiega uszkodzeniom struktury włosa.

Jaka jest najlepsza kuracja dla włosów wypadających i suchych?

Jeśli wypadające włosy zostają na Twojej szczotce w zdecydowanie za dużej ilości po każdym rozczesaniu, czas na kurację dla włosów wypadających i łamliwych.

Kosmetyki do kuracji włosów łamliwych powinny zawierać proteiny jedwabiu, które mają działanie odbudowujące strukturę włosa. Wnikają w ubytki, dzięki czemu mają działanie wzmacniające. Ponadto silnie nawilżają i wzmacniają. Zbawienne proteiny jedwabiu znajdziesz np. w odżywce Prosalon do mocno osłabionych i szorstkich włosów.

Kluczowa jest również keratyna. To fundamentalny składnik budujący włos, dlatego keratynowa odbudowa włosów jest tak popularnym, ale niestety drogim zabiegiem w profesjonalnym salonie fryzjerskim lub kosmetycznym. Kuracja keratynowa sprawia, że luki w zniszczonych włosach są uzupełniane. Włosy stają się mocniejsze, mniej łamliwe i rzadziej wypadają. Zaczynają lśnić zdrowym blaskiem i są rozkosznie miękkie w dotyku.

Jak stosować profesjonalną kurację do włosów?

Aby efekty były długotrwałe, kuracja powinna być przeprowadzana systematycznie. Profesjonalne maski i inne produkty w ramach kuracji na włosy nakładaj najlepiej po umyciu głowy, kiedy włosy są idealnie oczyszczone i mają otwarte łuski. Wtedy wchłoną składniki aktywne w jak największym stopniu i efekty będą szybciej widoczne.