Purederm

silikonowa szczoteczka soniczna do oczyszczania i masażu twarzy, 1 szt.

4.9
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Podróżna szczoteczka do mycia twarzy Purederm usuwa zrogowaciały naskórek, zanieczyszczenia i pozostałości po makijażu. Martwy naskórek jest delikatni...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Purederm
Purederm
139 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Purederm

ID 365463
Podróżna szczoteczka do mycia twarzy Purederm usuwa zrogowaciały naskórek, zanieczyszczenia i pozostałości po makijażu. Martwy naskórek jest delikatnie złuszczany, a skóra jest bardziej ukrwiona, przez co wchłanialność produktów pielęgnacyjnych jest ułatwiona, a samo ich działanie wzmocnione. Szczoteczka idealnie przygotowuje skórę do następnych zabiegów pielęgnacyjnych. Hipoalergiczny silikon, z którego zbudowana jest szczoteczka przeciwdziała powstawaniu reakcji alergicznych, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i wygodę korzystania. Tylny obszar masujący anti-aging zmniejsza widoczności linii mimicznych, relaksuje i sprawia, że skóra nabiera młodszego wyglądu. Szczoteczka posiada stopnie regulacji, które można dopasować do swoich potrzeb. Jest wodoodporna i przystosowana do każdego rodzaju skóry. Produkt umieszczony jest w podróżnym Travel Boxie, który jest praktyczny i wytrzymały, a co najważniejsze pozwala zabrać ze szczoteczkę w każdy zakątek świata.
Odmładzający masaż twarzy – rollerem, gua sha, dłońmi lub szczoteczką
Czytaj całość

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 szt.

Kolor: Zielony

Nazwa wymagana przez prawo: PUREDEREM Silikonowa szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy (zielona)