Renee Blanche

woda utleniona 12%, 1000 ml

Chcesz tylko delikatnie rozjaśnić włosy? A może zamierzasz przeprowadzić mocną koloryzację? Sprawdź, jaki oxydant Renee Blanche wybrać!

Renee Blanche
Renee Blanche
000000000000375797 000000000000375797 Włosy > Koloryzacja > Farby do stałej koloryzacji
14 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Renee Blanche

ID 375797
Cena jednostkowa: 1,50 zł /100ml

W profesjonalnej koloryzacji włosów znaczenie ma nie tylko odpowiedni dobór farby, ale przede wszystkim także oxydantu. Woda utleniona Renee Blanche, to pewność nie tylko długotrwałego koloru, rozjaśnienia o kilka tonów, ale przede wszystkim także znakomity efekt wykonywanego zabiegu. Po farbowaniu włosów profesjonalnymi produktami, te od razu wyglądają lepiej i zdrowiej!

Wybierz właściwy oxydant Renee Blanche, by efekt był powalający

Oxydant Renee Blanche to specjalny produkt do koloryzacji, który dostępny jest w różnych stężeniach:

3% do delikatnego przyciemnienia koloru lub pozostawienia włosów na takim samym poziomie jasności,

6% do rozjaśnienia koloru włosów o 1 ton lub pokrycia siwych włosów,

9% do rozjaśnienia włosów o 2 tony,

12% do rozjaśnienia włosów o 3-4 tonów, idealny do wybranych odcieni blondu.

Pamiętaj, aby za każdym razem dokładnie upewnić się, jakiego oxydantu używasz, by efekt końcowy był dokładnie taki, jak sobie założyłaś. Z Renee Blanche możesz mieć pewność, że uzyskasz naprawdę wspaniały kolor, który doda Ci pewności siebie.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Chronić przed dziećmi, Nie połykać, Może spowodować utratę wzroku, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Przeczytać uważnie sposób użycia, Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną, Stosować rękawice ochronne, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Tylko do użytku profesjonalnego, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem

Trwałość od otwarcia: 12 mies.

Zawiera amoniak: NIE

Zawartość: Utrwalacz

Testowany dermatologicznie: NIE

Nazwa wymagana przez prawo: RENEE BLANCHE BHEYSE OXYDANT WODA UTLENIONA 12% 1000ML

Składniki

Water , Hydrogen Peroxide , Cetearyl alcohol , Cera Alba , Hydrogenated coconut oil , Etidronic acid , Oxyquinoline sulfate
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii