Renee Blanche

woda utleniona 6%, 1000 ml

Chcesz tylko delikatnie rozjaśnić włosy? A może zamierzasz przeprowadzić mocną koloryzację? Sprawdź, jaki oxydant Renee Blanche wybrać!

Renee Blanche
Renee Blanche
000000000000375785 000000000000375785 Włosy > Koloryzacja > Farby do stałej koloryzacji
14 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Renee Blanche

ID 375785
Cena jednostkowa: 1,50 zł /100ml

W profesjonalnej koloryzacji włosów znaczenie ma nie tylko odpowiedni dobór farby, ale przede wszystkim także oxydantu. Woda utleniona Renee Blanche, to pewność nie tylko długotrwałego koloru, rozjaśnienia o kilka tonów, ale przede wszystkim także znakomity efekt wykonywanego zabiegu. Po farbowaniu włosów profesjonalnymi produktami, te od razu wyglądają lepiej i zdrowiej!

Wybierz właściwy oxydant Renee Blanche, by efekt był powalający

Oxydant Renee Blanche to specjalny produkt do koloryzacji, który dostępny jest w różnych stężeniach:

3% do delikatnego przyciemnienia koloru lub pozostawienia włosów na takim samym poziomie jasności,

6% do rozjaśnienia koloru włosów o 1 ton lub pokrycia siwych włosów,

9% do rozjaśnienia włosów o 2 tony,

12% do rozjaśnienia włosów o 3-4 tonów, idealny do wybranych odcieni blondu.

Pamiętaj, aby za każdym razem dokładnie upewnić się, jakiego oxydantu używasz, by efekt końcowy był dokładnie taki, jak sobie założyłaś. Z Renee Blanche możesz mieć pewność, że uzyskasz naprawdę wspaniały kolor, który doda Ci pewności siebie.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Może spowodować utratę wzroku, Chronić skórki tłuszczem lub olejem, Dobrze spłukać włosy po użyciu, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie stosować do barwienia brwi i rzęs, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie połykać, Chronić przed dziećmi, Przeczytać uważnie sposób użycia, Spłukać dokładnie, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Stosować rękawice ochronne, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Tylko do użytku profesjonalnego, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem

Trwałość od otwarcia: 12 mies.

Zawiera amoniak: NIE

Zawartość: Utrwalacz

Testowany dermatologicznie: NIE

Nazwa wymagana przez prawo: RENEE BLANCHE BHEYSE OXYDANT WODA UTLENIONA 6% 1000 ML

Składniki

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl,Alcohol,Ceteareth-20,Ceteareth-30,Lauryl Myristyl Alcohol, Cera Alba,Hydrogenated Coconut Oil,Parfum
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii