Renpho ES-32MD-WH

inteligentna waga łazienkowa biała, 1 szt.

129 00
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Renpho ES-32MD-WH

Waga to znacznie więcej niż tylko liczba!
Przekonaj się o tym uzyskując dostęp do pomiaru 13 najważniejszych parametrów Twojego ciała i osiągaj swoje cele sylwetkowe dzięki wagom inteligentnym RENPHO. Dosłownie jeden krok dzieli Cię od poznania szczegółowych danych o sobie takich jak:
waga
BMI (wskaźnik masy ciała)
tkanka tłuszczowa
beztłuszczowa masa mięśniowa
nawodnienie organizmu
mięśnie szkieletowe
tłuszcz trzewny
masa mięśniowa
białko
masa kostna
BMR (zapotrzebowanie energetyczne/kaloryczne)
wiek metaboliczny
podskórna tkanka tłuszczowa

Synchronizacja danych Bluetooth
Współpraca z Bluetooth. Waga automatycznie przesyła dane dotyczące składu ciała za pośrednictwem Bluetooth do Twojego smartfona. Nie musisz już otwierać aplikacji za każdym razem przed ważeniem, uwolnij swoje ręce od telefonu.

Intuicyjna aplikacja dla iOS i Android
Po wejściu na wagę natychmiast poznasz 13 wnikliwych pomiarów stanu zdrowia swojego ciała w aplikacji, która rejestruje i śledzi Twoje dzienne, tygodniowe i miesięczne postępy w postaci wykresów oraz diagramów. Aplikacja Renpho Health jest kompatybilna z Samsung Health, Apple Health, Apple Watch, Google Fit i Fitbit, MyFitnessPal a także ma już miliony użytkowników na całym świecie. Dołącz do naszej wspólnej podróży w kierunku poprawy zdrowia, samopoczucia i formy fizycznej.

Dla całej rodziny
Waga automatycznie rozpoznaje różnych użytkowników. Jest na tyle inteligentna, aby wiedzieć kto dokonuje pomiaru. Każdy użytkownik otrzyma dane na swoim własnym profilu w aplikacji. Duży wyświetlacz LED jest czytelny dla osób z różnych grup wiekowych. Tryb dziecięcy oraz zwierząt domowych rejestruje i śledzi zmiany wagi także najmniejszych oraz czworonożnych członków rodziny. Dostępny jest także specjalny tryb dla sportowców.

ID: 53483749