Revellie Skin Q

suplement diety w płynie, 300 ml

189 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Revellie Skin Q

Bioaktywne Peptydy Kolagenowe (BCP®) w REVELLIE SKIN Q to polipeptydy o unikalnym kształcie i składzie aminokwasowym, które wykazują się bardzo wysokim wchłanianiem z przewodu pokarmowego. Hydrolizowany kolagen rybi VERISOL®F zawarty w REVELLIE SKIN Q poprawia jędrność i elastyczność skóry, wspiera redukcję zmarszczek i oznak starzenia się skóry. Badania** dowodzą, że poprawa elastyczności skóry i redukcja zmarszczek widoczna jest już po pierwszych 4 tygodniach stosowania. Koenzym Q10 dzięki wodorozpuszczalnej formule zapewnia lepsze przyswajanie przez organizm, w którym z wiekiem jego ilość spada. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry. Cynk i selen pomagają w ochronie komórek przez stresem oksydacyjnym. Warunki przechowywania: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu; w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 miesiące (60 dni). Ostrzeżenia: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Możliwe rozwarstwienie produktu jest zjawiskiem naturalnym i nie wpływa na jakość produktu.
ID: 410023
Cena jednostkowa: 63,32 zł /100ml

Składniki

sok jabłkowy (45,7%) z zagęszczonego soku, hydrolizowany kolagen rybi Verisol ® F, koncentrat soku jabłkowego, substancja wypełniająca (ksylitol), kwas L-askorbinowy (witamina C), aromaty naturalne, wodorozpuszczalny koenzym Q10, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), glukonian cynku (cynk), palmitynian retinylu (witamina A), substancje konserwujące (benzoesan sodu, sorbinian potasu), L-selenometionina (selen), D-biotyna (biotyna). Suplement diety zawiera substancje słodzące.

Informacje dodatkowe

Top składniki: Vitamina C
Przeciwwskazania: Ciąża, Karmienie, Poniżej 12 roku życia, Uczulenie na składnik preparatu
Przechowywanie: Chronić przed światłem, W lodówce, W miejscu niedostępnym dla dzieci, W miejscu niedostępnym dla zwierząt
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Nazwa wymagana przez prawo: REVELLIE SKIN Q suplement diety