Revox Just

kwas salicylowy, 30 ml

4.5
Kwas salicylowy jest kwasem beta-hydroksylowym (BHA), pochodzącym ze źródeł naturalnych, takich jak kora wierzby, liście zimozielone lub kora słodkiej brzozy.
Płatności odroczone Paypo

KUP TERAZ, ZAPŁAĆ ZA 30 DNI Z PAYPO Z DARMOWĄ DOSTAWĄ OD 39 ZŁ
Revox Just
Revox Just
26 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Revox Just

ID 362717
Cena jednostkowa: 89,97 zł /100ml

Kwas salicylowy hamuje mostki między komórkami w zewnętrznych warstwach skóry, usuwając w ten sposób martwe komórki skóry i nadmierne sebum. Pozwala to zmniejszyć skazy i ogniska oraz uzyskać bardziej równomierną, świeżą skórę.

Produkt jest ukierunkowany na nierównomierną i podatną na zapalenia skórę.

Stosuj z JUST Argan Oil, JUST Blend Oil or JUST Hyaluronic Acid w ramach codziennej rutyny urody, aby odżywiać i chronić skórę przed nadmiernym wysuszeniem.

Uwaga: nie stosuj z innymi kwasami bezpośrednimi. Nie stosować na wrażliwą, łuszczącą się lub uszkodzoną skórę. Aby zapobiec nadmiernemu wchłanianiu kwasu salicylowego przez skórę, nie należy nadmiernie szorować ani nadmiernie złuszczać skóry przed użyciem JUST Salicylic Acid. Możliwa jest indywidualna nietolerancja produktu. Jeśli wystąpi dyskomfort, należy przerwać korzystanie z produktu.

Przed pierwszym zastosowaniem zaleca się wykonanie testu czułości: nanieść produkt na niewielki obszar w zagięciu łokcia. Jeśli po 24 godzinach nie wystąpi podrażnienie, można użyć produktu. Nie stosować na stan zapalny, opalony lub podrażniony. Jeśli czujesz kłucie lub pieczenie, produkt należy natychmiast zmyć wodą. Jeśli uczucie pieczenia będzie się utrzymywać, skonsultuj się z lekarzem.

Sposób użycia: Nakładać 4-5 kropli wieczorem, delikatnie masować, aż do całkowitego wchłonięcia.

Z jakimi składnikami nie łączyć kwasów?
Z jakimi składnikami nie łączyć kwasów?
Czytaj całość

Informacje dodatkowe

Top składniki: Kwas salicylowy

Dzień/Noc: Noc

Wiek: Uniwersalny

Pojemność: 30 ml

Działanie: Odżywcze

Składniki

Aqua, Propylene Glycol, Sodium Salicylate, Salicylic Acid, Xanthan Gum, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Phenoxyethanol, Potassium Hydroxide, Disodium EDTA.
4.5
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię