promotion
promotion

Revuele Slim&Detox

krem maska do ciała, 200 ml

REVUELE Krem-maska ​​„Spalacz tłuszczu” intensywna utrata wagi i likwidacja cellulitu + korekta rozstępów

Brak aktywności fizycznej, niezdrowa dieta, złe nawyki i postawa inicjują redystrybucję podskórnego tłuszczu i wody oraz powodują wygląd twarogu i zlokalizowane złogi tłuszczu.

Revuele Slim&Detox
Revuele Slim&Detox
000000000000405450 000000000000405450 Ciało > Pielęgnacja ciała > Anty-cellulit, wyszczuplanie, modelowanie
22 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Revuele Slim&Detox

ID 405450
Cena jednostkowa: 11,50 zł /100ml

REVUELE Krem-maska ​​„Spalacz tłuszczu” intensywna utrata wagi i likwidacja cellulitu + korekta rozstępów

Brak aktywności fizycznej, niezdrowa dieta, złe nawyki i postawa inicjują redystrybucję podskórnego tłuszczu i wody oraz powodują wygląd twarogu i zlokalizowane złogi tłuszczu. Kremowa maska ​​o potrójnym działaniu ukierunkowanym na intensywną utratę wagi, detoksykację organizmu i poprawę wyglądu skóry:

- Efekt redukujący - zmniejsza przerost złogów tłuszczu

- Efekt drenażu - przywraca eliminację płynów

- Efekt odnawiający - znacznie redukuje wygląd twarogu, stymuluje tworzenie miękkiej i zdrowej nowej skóry.

Ponieważ wytwarzanie kolagenu i elastyny ​​znacznie spada po 30. roku życia, aby zachować elastyczność skóry i usunąć cellulit szczególnie ważne jest celowe zwiększanie ich zawartości w organizmie. Dzięki zawartości substancji aktywnych krem ​​wzmacnia włókna kolagenowe i elastynowe, zapobiega traumatyzującemu rozciąganiu się skóry, które powoduje powstawanie rozstępów i „dołków”, przywraca jej elastyczność. Skóra nabiera promiennego młodzieńczego wyglądu i pięknego kształtu.

Biorąc pod uwagę, że najbardziej naturalne mechanizmy regulacyjne działają głównie w nocy, produkt jest najskuteczniejszy stosowany przed snem, co pozwala schudnąć podczas snu.

Wskazówki: nałóż grubą warstwę na skórę w obszarach problemowych. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj jako okład, owijając ciało folią plastikową na 30-40 minut. Po użyciu spłucz ciepłą wodą. Częstotliwość i czas użytkowania nie są ograniczone.

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii