promotion

Rexona Sexy Bouquet

antyperspirant w sprayu damski, 250 ml

5.0

Otul swoje ciało kwiatowym zapachem i ciesz się długotrwałym uczuciem świeżości, dzięki Rexona Sexy Bouquet! Antyperspirant w sprayu dla kobiet zapewnia skuteczną ochronę przed potem i brzydkim zapachem aż do 48 godzin.

Rexona Sexy Bouquet
Rexona Sexy Bouquet
000000000000373964 000000000000373964 Ciało > Dezodoranty > Antyperspiranty w sprayu
13 79
11 79
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Rexona Sexy Bouquet

ID 373964
Cena jednostkowa: 4,72 zł /100ml

Wszystko dzięki technologii Motionsense™, czyli aktywnym mikrokapsułkom, które osiadają na skórze podczas aplikacji i pękają podczas ruchu, uwalniając zapach przez cały dzień. Rexona Sexy Bouquet posiada także zniewalająco kobiecy zapach, który łączy aromaty jaśminu, konwalii, magnolii i róży, wzbogacone zapachami wanilii, piżma i białego cedru. To dzięki nim, antyperspirant gwarantuje nie tylko skuteczną ochronę przed potem i brzydkim zapachem, ale również pięknie pachnie.

Skuteczna ochrona przed potem i brzydkim zapachem aż do 48 godzin!

  • Technologia Motionsense™ z aktywnymi kapsułkami, które uwalniają dodatkowy zapach,
  • Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości i suchej skóry pod pachami,
  • Posiada kobiecy, kwiatowy zapach!
  • Idealny, by czuć się pewnie przez cały dzień!

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Nazwa wymagana przez prawo: Rexona Sexy Bouquet Antyperspirant w sprayu dla kobiet 250 ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Cyclopentasiloxane,Aluminum Chlorohydrate,PPG-14 Butyl Ether,Parfum,Disteardimonium Hectorite,BHT,Propylene Carbonate,Caprylic/Capric Triglyceride,Gelatin Crosspolymer,Cellulose Gum,Sodium Benzoate,Hydrated Silica,Aqua,Sodium Starch Octenylsuccinate,Maltodextrin,Hydrolysed Corn Starch Octenylsuccinate,Silica,Dimethiconol,Alpha-Isomethyl Ionone,Benzyl Alcohol,Benzyl Salicylate,Citronellol,Coumarin,Hexyl Cinnamal,Limonene,Linalool
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię