Rexona Men Motion Sense Cobalt Dry

antyperspirant w sprayu męski, 200 ml

18 99
DODANO
HITY CENOWE! Ponad 900 produktów dla mężczyzn
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Rexona Men Motion Sense Cobalt Dry

Dzięki antyperspirantowi w aerozolu dla mężczyzn MotionSense Cobalt Dry możesz odważyć się na jeszcze więcej! Bez obaw zdobywaj świat, a Rexona zajmie się pewną i niezawodną ochroną przed potem i przykrym zapachem aż do 48 godzin. Niezależnie od okoliczności. Podczas gdy zapach i ochrona wielu innych dezodorantów po niedługim czasie zanikają, antyperspirant męski Rexona wykorzystuje przełomową technologię MotionSense. Jej sekret tkwi w osiadających na skórze mikrokapsułkach, które reagują na ruch Twojego ciała, pękając pod jego wpływem i wydzielając kolejne porcje świeżości. Skoro o świeżości mowa, warto wspomnieć o męskim, drzewnym zapachu kosmetyku. To właśnie dzięki połączeniu trwałej ochrony przed potem i prawdziwie męskiej, świeżej kompozycji zapachowej zachowasz pewność siebie od rana do wieczora (a nawet dłużej) – bez względu na czekające na Ciebie wyzwania. Antyperspirant nie zawiera alkoholu, który może spowodować podrażnienie niezwykle wrażliwej skóry pod pachami. Poza tym jest on bardzo wydajny. Ilość kosmetyku zamknięta w butelce o pojemności 200 ml została skompresowana i odpowiada objętości 250 ml. Tyle samo kosmetyku, mniejsze opakowanie. Koniecznie pamiętaj jednak o recyklingu. Tak więc rób to, co lubisz. Biegaj. Ciesz się życiem. Pokaż, na co Cię stać. Żyj według swoich zasad. A Rexona? Rexona nigdy Cię nie zawiedzie.

ID: 438555
Cena jednostkowa: 12,66 zł /100ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Aluminum Chlorohydrate,PPG-14 Butyl Ether,Cyclopentasiloxane,Parfum,Disteardimonium Hectorite,Helianthus Annuus Seed Oil,C12-15 Alkyl Benzoate,Octyldodecanol,BHT,Dimethiconol,Propylene Carbonate,Caprylic/Capric Triglyceride,Sodium Starch Octenylsuccinate,Citral,Citronellol,Coumarin,Geraniol,Hydroxycitronellal,Limonene,Linalool

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.
Nazwa wymagana przez prawo: Rexona Men Motion Sense Cobalt Dry Antyperspirant w aerozolu 200 ml