REXONA

55 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Poczucie świeżości na co dzień, nawet w stresujących sytuacjach? Tylko z dezodorantami Rexona!

Już od 1908 roku marka Rexona dba o to, abyśmy czuli się komfortowo i świeżo w każdej, życiowej sytuacji. Początki firmy wiążą się ściśle z Australią i inicjatywą podjętą przez znaną farmaceutkę oraz jej męża założyciela Australia’s Sheldon Drug Company.

Pierwszym, topowym produktem marki były pachnące i antybakteryjne mydła, a z czasem także maści oraz maszynki do golenia. Jednak już w 1941 roku rozpoczęto kampanię billboardową promującą higienę osobistą, w której Rexona odgrywała rolę pierwszoplanową.

Pod wpływem licznych działań marketingowych udało się marce w bardzo szybki sposób podbić serca konsumentów z innych kontynentów np. Europy, Azji, czy Ameryki Południowej oraz Północnej.

Dezodoranty i antyperspiranty Rexona – świeżość dla kobiet i mężczyzn

Wystarczy samo słowo Rexona, by od razu poczuć świeży zapach produktów tej marki. Zarówno aerozole w sztyfcie, jak i dezodoranty zapewniają niezawodną ochronę, a połączenie zapachów kwiatowych z egzotyką, daje wrażenie niezwykle ekskluzywnych kompozycji. Dezodorant Rexona to sprawdzona ochrona na różnorodną porę roku. Latem chronią przed efektem pocenia się zwłaszcza, gdy temperatury na zewnątrz są wysokie. Zimą zapewniają świeżość np. podczas aktywności sportowych. Warto wprowadzić produkty Rexony do codziennej higieny ciała, by nawet w bardzo stresujących sytuacjach nie mieć wątpliwości, że ochrona przed niemiłym zapachem jest naprawdę wysoka.

W ofercie antyperspirantów Rexony znajdziesz produkty przeznaczone dla kobiet oraz dla mężczyzn, a także takie, które są specjalne dedykowane podczas noszenia ciemnej garderoby. Pewnie nieraz zauważyłeś że antyperspirant innej marki zniszczył materiał np. pod pachą. Ze specjalnie dobranym produktem od Rexony, nie musisz się już obawiać o szybkie niszczenie ubrań.

Zajrzyj do asortymentu produktów Rexony i zadbaj o 24 godzinną ochronę.

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
od 25 zł dla klientów zalogowanych

Darmowy odbiór
W ponad 260 Drogeriach

gwarancja
oryginalności