null

REXONA. NIEZAWODNA OCHRONA

Dla tych, którzy dają z siebie wszystko, tworzymy antyperspiranty Rexona. Rexona jest niezwykle skuteczna nawet w ekstremalnych warunkach. Rexona zapewni Ci niezawodną ochronę. Antyperspiranty Rexona zawierają niezwykle skuteczne składniki antyperspiracyjne, których działanie zostało potwierdzone naukowo oraz w zaawansowanych testach klinicznych. Rexona działa w każdej sytuacji, gdy tego potrzebujesz: podczas intensywnych ćwiczeń, ważnych spotkań zawodowych, letniego spaceru, czy gdy biegniesz do autobusu.

Dzięki latom doświadczeń stworzyliśmy reagującą na Twoje ciało technologię Motionsense™. Po każdym Twoim ruchu, unikalne mikrokapsułki znajdujące się w produktach, otwierają się i uwalniają świeży zapach.

W naszych produktach stosujemy opatentowaną technologię kapsułek zapachowych, która sukcesywnie uwalnia piękny zapach, dając Ci poczucie świeżości przez cały dzień.

Nasza najnowsza seria antyperspirantów Rexona 3x Ochrona zawiera przełomową, opatentowaną technologię składnika aktywnego, pomagającą uzyskać najwyższą skuteczność wśród antyperspirantów w sprayu Rexona. Zyskujesz ochronę nawet w najbardziej wymagających sytuacjach: przed stresem, upałem i ruchem. Z Rexoną nie musisz także obawiać się białych śladów i żółtych plam na odzieży. Nasze antyperspiranty zawierają technologię, która chroni także Twoje ulubione ubrania.

Wybierz dla siebie najlepszą ochronę z antyperspirantami Rexona. Znajdź najlepsze dla Ciebie rozwiązanie: w kulce, sztyfcie lub sprayu. Rexona Niezawodna ochrona

Rexona

59 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Poczucie świeżości na co dzień, nawet w stresujących sytuacjach? Tylko z dezodorantami Rexona!

Już od 1908 roku marka Rexona dba o to, abyśmy czuli się komfortowo i świeżo w każdej, życiowej sytuacji. Początki firmy wiążą się ściśle z Australią i inicjatywą podjętą przez znaną farmaceutkę oraz jej męża założyciela Australia’s Sheldon Drug Company.

Pierwszym, topowym produktem marki były pachnące i antybakteryjne mydła, a z czasem także maści oraz maszynki do golenia. Jednak już w 1941 roku rozpoczęto kampanię billboardową promującą higienę osobistą, w której Rexona odgrywała rolę pierwszoplanową.

Pod wpływem licznych działań marketingowych udało się marce w bardzo szybki sposób podbić serca konsumentów z innych kontynentów np. Europy, Azji, czy Ameryki Południowej oraz Północnej.

Dezodoranty i antyperspiranty Rexona – świeżość dla kobiet i mężczyzn

Wystarczy samo słowo Rexona, by od razu poczuć świeży zapach produktów tej marki. Zarówno aerozole w sztyfcie, jak i dezodoranty zapewniają niezawodną ochronę, a połączenie zapachów kwiatowych z egzotyką, daje wrażenie niezwykle ekskluzywnych kompozycji. Dezodorant Rexona to sprawdzona ochrona na różnorodną porę roku. Latem chronią przed efektem pocenia się zwłaszcza, gdy temperatury na zewnątrz są wysokie. Zimą zapewniają świeżość np. podczas aktywności sportowych. Warto wprowadzić produkty Rexony do codziennej higieny ciała, by nawet w bardzo stresujących sytuacjach nie mieć wątpliwości, że ochrona przed niemiłym zapachem jest naprawdę wysoka.

W ofercie antyperspirantów Rexony znajdziesz produkty przeznaczone dla kobiet oraz dla mężczyzn, a także takie, które są specjalne dedykowane podczas noszenia ciemnej garderoby. Pewnie nieraz zauważyłeś że antyperspirant innej marki zniszczył materiał np. pod pachą. Ze specjalnie dobranym produktem od Rexony, nie musisz się już obawiać o szybkie niszczenie ubrań.

Zajrzyj do asortymentu produktów Rexony i zadbaj o 24 godzinną ochronę.