promotion

Route 66 Easy Way Of Life

woda toaletowa męska, 100 ml

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Zapach o aromatycznym charakterze Fougère, który przekonuje nowoczesną świeżością oraz owocową i lekko pikantną energią.
Route 66 Easy Way Of Life
Route 66 Easy Way Of Life
59 99
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 69,99 zł
69,99 zł
Regularna cena bez promocji
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Route 66 Easy Way Of Life

ID 404212
Cena jednostkowa: 59,99 zł /100ml
Zapach benzyny unoszący się nad Route 66 jest synonimem przygody i wolności. Mijając stare wraki samochodów i przydrożnych jadłodajni, każdy mężczyzna podróżujący Route 66 jest pozostawiony samym sobie na pozornie niekończącej się drodze otoczonej licznymi miastami duchów, które są jedynie przypomnieniem tego, co kiedyś miała do zaoferowania dawna „Droga Matki”. Nostalgia unosi się w powietrzu. Na trasie emanuje siła i chłód, męskości i niezależności. Nuta głowy zapewnia aromatyczną świeżość bergamotki na początku, podczas gdy nuta serca przynosi ekscytującą pikantność drzewa palo verde, zanim zapach kończy się chłodną, zielną lawendą. Nuta głowy: olejek bergamotowy Nuty serca: drzewo Palo verde Nuta bazowa: olejek lawendowy aromatyczny – pikantny – męski Zapach o aromatycznym charakterze Fougère, który przekonuje nowoczesną świeżością oraz owocową i lekko pikantną energią.

Informacje dodatkowe

Nuta bazowa: olejek lawendowy

Nuta wysoka (głowy): olejek bergamotowy

Nuta średnia (serca): drzewo Palo verde

Nazwa wymagana przez prawo: ROUTE 66 Easy way of Life Woda Toaletowa 100 ml

Składniki

ALCOHOL, WATER, FRAGRANCE, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, CITRONELLOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBIEN-ZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYNATE, GERANIOL, CITRAL, EXT. VIOLET 2 (CI 60730), YELLOW 5 (CI 19140), BHT, ORANGE 4 (CI 15510)