null

Rutinoscorvit

suplement diety, 30 tabl./1 opak.

GSK to jedna z wiodących innowacyjnych firm z obszaru ochrony zdrowia. Rutinoscorvit to suplement diety wzmacniający organizm i wspomagający naturalną...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Rutinoscorvit
Rutinoscorvit
7 99
Regularna cena bez promocji: 7,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Rutinoscorvit

ID 252326
GSK to jedna z wiodących innowacyjnych firm z obszaru ochrony zdrowia. Rutinoscorvit to suplement diety wzmacniający organizm i wspomagający naturalną odporność.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.

Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline MASS MARKET, ul. Rzymowskiego 53 02-697 Warszawa

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Preparatu nie należy stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.__Preparatu nie należy stosować razem z sulfonamidami._Nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią.

Przeciwwskazania: Uczulenie na składnik preparatu

Przechowywanie: W miejscu niedostępnym dla dzieci

Wydawanie: Bez recepty

Rodzaj rejestracji: suplement diety

Nazwa wymagana przez prawo: RUTINOSCORVIT 30 TABL

Składniki

Witamina C (kwas L-askorbinowy), laktoza jednowodna - substancja wypełniająca, rutozyd trójwodny, skrobia (ziemniaczana) - substancja wypełniająca, poliwinylopyrolidon, sorbitol - substancja wypełniająca, cynk (siarczan cynku), talk - substancja do stosowania na powierzchnię, magnezu stearynian, dwutlenek krzemu - substancja przeciwzbrylająca, hydroksypropylceluloza - substancja glazurująca, celuloza mikrokrystaliczna -emulgator, glicerol - substancja wiążąca, barwniki: dwutlenek tytanu, ryboflawina, błękit brylantynowy, selen (selenian (VI) sodu).